Интернет услуги оператора Волна Мобайл

Волна Мобайл: налаштування та додаткові послуги мобільного інтернету

Оператор “Волна Мобайл” надає своїм абонентам можливість користуватися інтернет послугами за допомогою мобільного пристрою. Завдяки послузі “мобільний інтернет” Ви можете здійснювати прийом і передачу інформації в форматі 2G, 3G і 4G зі свого стільникового телефону. Користуватися різними інтернет послугами.

Налаштування вашого телефону

автоматические настройки интернета

Автоматичні настройки запитуються в оператора. Для їх отримання та активації необхідно скористатися одним із запропонованих способів:

  • набрати на клавіатурі свого мобільного телефону команду *500# і натиснути клавішу виклику;
  • відправити повідомлення з довільним текстом на номер 500.

Після виконання вищевказаних дій Вам прийде відповідь смс з пропозицією підтвердити запит налаштувань для доступу в Мережу. При підтвердженні настройки будуть встановлені в автоматичному режимі.

настройки телефона

Якщо після відправлення запиту повідомлення з підтвердженням не прийшло, значить ваш телефон не підтримує даний формат налаштувань. В цьому випадку можна здійснити налаштування пристрою вручну.

“Волна Мобайл” надає можливість встановити послугу передачі та прийому даних у форматі 2G, 3G і 4G. Для стільникових з операційною системою Android, Windows Phone, ios та інших мобільних телефонів. Залежно від системи пристрою порядок введення встановлених параметрів може відрізнятися.

Зручні тарифи

Іноді при додаванні всіх необхідних параметрів і запуску з’єднання пристрій не включається в режим прийому та передачі інформації. У такому випадку його необхідно перезапустити за допомогою перезавантаження або виключення та подальшого включення.

Якщо це не допомогло, і з доступом в Мережу виникли проблеми – зверніться до найближчого Центру Обслуговування абонентів “Волна Мобайл”.

сообщения в тарифе солнце

Абонентам оператора “Волна Мобайл” пропонуються зручні тарифні плани та опції, що дозволяють отримати трафік і заощадити свій бюджет. Тарифи, що передбачають використання інтернету:

  • Тариф для смартфона “Море”. За 150 рублів щомісячної абонентської плати Ви отримуєте можливість користуватися необмеженим трафіком на швидкості 32 Кбіт в секунду.
  • Тариф для інтернету “Вітер”. Абонентська плата становить 300 р. в місяць. Надає понад 10 гігабайт мобільного трафіку.

тариф ветер доп услуги

Додаткові послуги інтернету

Якщо вас не влаштовує якість та оперативність, або пакета послуг не вистачає на місяць, можна підключити додаткові опції:

  1. “Продовж швидкість 1 Гб”. За 50 р. ви отримуєте 1 Гб доступу в Мережу на максимальній швидкості. Діє протягом 30 днів з моменту підключення.
  2. “Продовж швидкість 5 Гб”. Плата за підключення становить 200 р. Надається 5 Гб інтернету з максимальною оперативністю прийому/передачі даних. Термін дії також становить 30 днів.
  3. “Продовж швидкість 10 Гб”. Оплата підключення 300 р. Надається 10 Гб максимального швидкісного трафіку з тридцяти денним терміном дії.

передача данных

Залишки трафіку даних опцій перевіряються командою *101# клавіша виклику. При передчасному витрачення щомісячного ліміту швидкість прийому / передачі інформації буде знижена до 32 Кбіт в секунду.

На тарифному плані “Сонце” також є можливість активувати додаткову функцію “Інтернет в телефоні”, що дозволяє за абонентську плату 90 р. отримати 2 Гб максимального трафіку. Швидкість передачі та прийому інформації також знижується при перевищенні ліміту.

Більш детальну інформацію про умови надання обслуговування та додаткових опцій Ви зможете отримати, звернувшись в найближчий Центр обслуговування або допомогою дзвінка на номер 8 800 505 03 87. Дзвінок на даний номер безкоштовний на всій території Росії. Співробітники гарячої лінії з радістю вам допоможуть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector