Волна Мобайл – основні можливості при нульовому балансі

Нерідко трапляються ситуації, коли необхідно зробити терміновий дзвінок, але гроші на рахунку раптово закінчилися. Мобільний оператор “Волна Мобайл” передбачає виникнення подібних проблем, і пропонує своїм клієнтам кілька способів швидкого і зручного рішення. Доступні 4 варіанти при нулі. Залежно від ситуації, ви зможете скористатися будь-яким, найбільш зручним для вас.

Далі розглянемо способи поповнення більш детально і дізнаємося, в яких випадках вони будуть вам корисними, і як правильно застосувати їх на практиці.

Мобільний переказ

Мобильный перевод

У Вашого знайомого, або родича, який є абонентом даного оператора, закінчилися кошти на балансі? Ви можете йому допомогти, скориставшись послугою Мобільний переказ. Для цього введіть наступний запит: *103*7987ХХХХХХХ*сума переказу# і натисніть клавішу виклику. Наприклад: необхідно поповнити баланс +79875550555 на суму 50 рублів. Команда буде виглядати так: *103*79875550555*50# кнопка дзвінка.

Комісія за переказ коштів не стягується. Додаткові настройки для підключення не потрібні.

Здійснювати переказ грошових коштів можливо тільки серед абонентів “Волна Мобайл”.

Поповни мій рахунок при нулі

Пополни мой счет при нуле

Невчасно закінчилися гроші на вашому телефоні? Розв’язувати таку проблему ви зможете, завдяки послузі “Поповни мій рахунок”. Скориставшись цією опцією, ви зможете звернутися до одного або родичу з проханням поповнити ваш баланс. Для цього введіть на екрані свого мобільного наступну команду: *104*номер абонента# клавіша дзвінка.

Наприклад: для того, щоб попросити поповнити рахунок з номера +79875550555, команда повинна виглядати наступним чином: *104*79875550555# і клавіша виклику.

Передзвони мені

перезвони мне волна мобайл

Завдяки цій послузі ви зможете попросити іншого абонента передзвонити вам самостійно, набравши на своєму телефоні запит: *105* телефон одного# виклик. З вашого телефону буде відправлено повідомлення, що ви просите передзвонити.

Приклад: щоб попросити передзвонити вам абонента +79875550555, вам достатньо надіслати запит: *105*79875550555# клавіша дзвінка.

Таким чином, при нулі на рахунку, можна зв’язатися з потрібним абонентом.

Обіцяний платіж

обещанный платеж при нуле

Якщо баланс практично вичерпаний і покласти грошей на рахунок в найближчим часом не представляється можливим, вас виручить послуга “Обіцяний платіж”. Завдяки даній функції, ви зможете залишатися на зв’язку за допомогою нарахування тимчасового платежу.

Дана опція доступна власникам нульового балансу, які є клієнтами “Волна Мобайл” більше 90 днів і щомісяця витрачають на обслуговування не менше 100 рублів.

Кожна активація опції “Обіцяний платіж” складає 20 рублів.

Для отримання “Обіцяного платежу” необхідно виконати одну з наступних дій:

  1. Набрати на клавіатурі вашого мобільного телефону команду *108*сума# клавіша виклику. Сума – це необхідна вам кількість поповнення рахунку (не більше 300 рублів).
  2. Набрати запит *108*# клавіша “виклик” і в який з’явився табло вказати бажану суму.
  3. Створити нове текстове повідомлення, надрукувавши замість тексту суму цифрами, і відправити його на короткий номер 108.
  4. Зателефонувати оператору за номером гарячої лінії.
  5. Звернутися особисто в Центр обслуговування і продажів.

Для отримання більш детальної інформації про послуги необхідно звернутися за телефоном 8 800 505 03 87. Дзвінок є безкоштовним на всій території Російської Федерації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector