Услуги смс и звонков от компании волна мобайл

Дзвінки та повідомлення від компанії Волна Мобайл

Оператор мобільного зв’язку “Волна Мобайл” здійснює якісне мобільне обслуговування своїх абонентів як на території покриття мережі, так і в разі від’їзду за межі домашнього регіону. Дзвінки та повідомлення в даному випадку тарифікуються за спеціальними умовами.

Дзвінки по Росії та міжнародні виклики

звонки по России

Послуга вхідні / вихідні дзвінки по Росії дає можливість здійснювати та приймати дзвінки абонентам, що змінює своє місце розташування.

Можливість прийому / здійснення дзвінка при необхідності можна підключити або відключити. Команда *301# служить для управління (підключення і відключення) вихідними дзвінками, а *302# – входять.

Завдяки функції “міжнародні виклики” ви можете здійснювати виклики мобільним операторам країн СНД, Європи та супутникових систем зв’язку, згідно з базовими тарифами, зазначеним при підключенні.

Обслуговування в національному та міжнародному роумінгу

звонки и сообщения в роуминге

У всіх абонентів “Волна Мобайл” режими “національний” та “міжнародний” роумінг відключені за стандартом. Для підключення необхідно поповнити баланс на суму понад 300 рублів.

При наближенні балансу до нуля режим залишиться активним, але послуги зв’язку будуть припинені. При досягненні суми на рахунку менше 1 рубля, режим відключається, і реєстрація в мережі неможлива.

Поповнювати рахунок рекомендується за допомогою  банківської картки. Набір номера для мобільних телефонів проводиться таким чином: +7 (3 цифри – код оператора) 7 цифр – телефонний номер. Для міських: +7 (код міста) номер абонента.

Обслуживание в поездках по РФ

Для зменшення базової вартості дзвінків в межах РФ підключіть послугу “Поїздки по Росії”. У разі міжнародного роумінгу вартість обслуговування не змінюється, і виклики тарифікуються, за базовим тарифом.

Роумінг в Криму передбачено багатьма національними операторами, і в більшості випадків підключення додаткових опцій і зайві налаштування не потрібні. Тарифікація визначається домашнім оператором.

Для отримання більш вигідного тарифу необхідно заздалегідь ознайомитися з вартістю послуг, або скористатися спеціальними пропозиціями свого оператора.

Управління викликами та смс

управление вызовами и смс в волна мобайл

Для більшої зручності використання мобільного зв’язку клієнтам “Волна Мобайл” пропонується ряд послуг, які дозволяють самостійно управляти дзвінками та повідомленнями:

  1. Переадресація.
  2. Очікування та утримання.
  3. Вам дзвонили.
  4. СМС.

За допомогою переадресації ви можете відправляти всі дзвінки, на будь-який міський або мобільний номер. Якщо ви перебуваєте в роумінгу, то вартість кожного переадресованного виклику буде коштувати згідно вашого тарифу, як сума за вхідний і вихідний дзвінок.

Завдяки послузі “очікування та утримання виклику” можна під час поточної розмови прийняти дзвінок від іншого абонента, і одночасно спілкуватися з обома співрозмовниками, періодично перемикаючись з одного на іншого, але не перериваючи розмови. Ця послуга надається безкоштовно.

дополнительные возможности за границей

Ви подзвонили абоненту, що виявився поза зоною дії мережі, або був зайнятий? Завдяки послузі “Вам дзвонили”, потенційному співрозмовникові відправиться повідомлення з повідомленням, що ви намагалися зв’язатися з ним. Послуга є безкоштовною і підключається всім абонентам автоматично.

Чи не надається в роумінгу, або в тому випадку, коли в абонента підключена переадресація.

За допомогою функції смс ви зможете здійснювати прийом та відправку текстових повідомлень. СМС довжиною понад 70 букв кирилиці, або 160 латинськими буквами поділяються на частини. Кожна оплачується, як окреме повідомлення, згідно з вашим тарифним планом.

Залишилися питання? Задайте їх фахівця гарячої лінії. Або пишіть в коментарях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector