Как изменить тариф на водафон украина

Способи зміни тарифного плану на Водафон (МТС)

Час від часу абонент бажає підключити деяку послугу, якої немає в його тарифному плані. Але проблема ця подвоюється, коли людина ще не знає і власний тарифний план. Дізнатися його можна буде буквально за кілька хвилин. Після чого можна перейти на будь-який інший тарифний план.

Як можна дізнатися свій тарифний план

Щоб дізнатися назву тарифного плану досить просто відправити USSD-запит на *101#. Через пару секунд на екрані телефону з’явиться інформація про стан балансу і назва тарифного плану.

Узнать свой тариф водафон

Або можна скористатися наступними способами:

  • відправити USSD-запит на *110*21#;
  • зателефонувати на номер 111*3*2 і вибрати другий пункт меню. Де буде надана вся інформація про пакет і доступних додаткових послугах.

Якщо знати всю цю інформацію, то тоді буде вже набагато простіше підключити додаткові послуги та акції. Або ж змінити тарифний план на більш вигідний.

Перейти на інший тариф

перейти на другой тариф

Сьогодні існує величезний перелік тарифних планів, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті або зателефонувавши на гарячу лінію.

Якщо тарифний план на основі передоплати – змінити його можна в будь-який зручний час. Щоб перейти, необхідно вибрати найбільш привабливий план, а потім відправити спеціальний запит на його активацію. Для цього необхідно щоб на рахунку було потрібна сума грошей, згідно з умовами нового тарифного плану.

Сам процес переходу проводитися абсолютно безкоштовно, а списання коштів необхідно для активації послуг передбачених тарифом.

Це можна також буде зробити й для всіх користувачів МТС. Достатньо всього лише зробити дзвінок на номер 7722, або скористатися інтернет помічником.

поменять свой тариф

Під час дзвінка в автоматичному режимі потрібно буде вибрати третій пункт цього меню. Час обробки цієї заявки буде тривати приблизно 24 години. Як вже говорилося, ціна на перехід буде нульовий. Це проводитися на безкоштовній основі.

Сам перехід відбувається абсолютно легко і просто. Для користувача найскладнішим може бути тільки визначення нового пакета, який зможе повністю задовольнити його потреби.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector