vodafone market

Водафон Маркет: вартість, підключення та особливості послуги

Мобільний оператор Водафон робить все доступне, щоб задовольнити максимально свого користувача. Так, наприклад, кожному буде доступна в безлімітному режимі функція використання різних ігор і додатків, завдяки Vodafone Market. За допомогою такої послуги можна безлімітно завантажувати різні ігри та програми.

Як підключити Vodafone Маркет

подключить мтс маркет

Для всіх користувачів оператор зібрав максимально великий каталог ігор, які дозволяють в будь-якій ситуації спокійно скоротати час, а також розвинути нові здібності мислення. На Водафон Маркет можна буде знайти все, починаючи від невеликих головоломок і закінчуючи квестами. Незважаючи на все це, на Маркеті так само можна буде ще встановити величезну кількість різних додатків для смартфона.

Увага! Каталог з програмами та іграми оновлюється щодня!

Звичайно, підключення подібної послуги несе платний характер. Її можна буде підключити на один тиждень, і вартість її буде складати приблизно 9 гривень. Вона також продовжується в автоматичному режимі, якщо на рахунку достатньо коштів. Якщо на балансі користувача недостатньо коштів, то тоді плата буде стягуватися вже щодня приблизно по 1,5 гривні.

приложения в телефоне

Для того, щоб підключити таку послугу можна відвідати офіційний сайт оператора Водафон або ж відправити спеціальний запит на комбінацію цифр *111*539#.

Ця послуга буде аналогічною і для користувачів ще оператора МТС.

Використання послуги

условия использования

Щоб отримувати максимальні плюси від цієї послуги, в першу чергу, потрібно буде встановити спеціальний додаток. Завантажити його можна на офіційному сайті від оператора або ж PlayMarket або App Store:

  1. Необхідно зайти в особистий кабінет і там можна буде завантажувати всі необхідні ігри та програми. Також мобільний трафік інтернету не буде вичерпуватися.
  2. Після того, як всі додатки завантажилися можна спокійно ними користуватися навіть без наявності Інтернету.

Недолік цієї послуги проявляється в тому, що використання 3g і 2g є безкоштовним тільки на території України.

Відключити послугу Vodafone Market

отключение опции

Існує 2 способи відключити послугу:

  • відправити повідомлення зі словом СТОП на номер 2024;
  • знайти та зайти в інтернет помічник і зробити деактивацію опції.

Увага! Після відключення такої послуги всі ігри будуть доступні тільки протягом десяти наступних входів. Для їх використання необхідно буде знову активувати цю функцію. Всім приємного проведення часу разом з Vodafone Маркет.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector