гудок мтс украина каталог мелодий

Vodafone Гудок: підключення, відключення, вартість, каталог мелодій

Кожна людина використовує мобільний телефон. І всім приємно слухати музику замість звичайних гудків, коли дзвониш своїм близьким. Для цього компанія Vodafone (МТС) Україна надає користувачам замінити гудки на будь-яку мелодію.

Підключення послуги гудок від Водафон

Сьогодні мобільний оператор Водафон надає величезну кількість різних можливостей для кожного свого користувача. Так, наприклад, будь-який користувач може вільно встановити будь-яку вподобану мелодію або запис. Вони можуть замінити неприємні для людини гудки. Вибір настільки величезний, що навіть найвибагливіший клієнт зможе знайти все дуже вдалий.

подключение к гудку

Ця послуга дуже проста і підключити її можна буквально за кілька простих кроків. Існує кілька можливих варіантів як це зробити:

  • необхідно зробити дзвінок на номер 700. Ціна цього дзвінка становитиме десять копійок за хвилину;
  • тарифікація буде починатися після тринадцяти секунд розмови;
  • можна відправити смс-повідомлення на номер 700. У цьому повідомленні повинен бути код мелодії, що сподобалась;
  • можна також завантажити спеціальний додаток під назвою “Гудок”, яке допоможе легко змінювати або ж видаляти деякі гудки;
  • можна використовувати всілякі можливості та функції від програми “Мій Водафон”.

Щоб детально більш ознайомиться з усім переліком мелодій необхідно відвідати спеціальний сайт “Гудок”. На якому ви можете знайти каталог мелодій і коди активації до них.

Налаштування послуги

настройки услуг

Також мобільний оператор Водафон пропонує кожному користувачеві встановити всі можливі додаткові настройки та послуги. Серед цих додаткових налаштувань буде:

  • можна також поставити окремі та спеціальні мелодії на окремі групи людей і контакти;
  • можливість поставити окремі мелодії на деякі дні або на певний час доби.

Це можна буде дуже легко зробити після дзвінка на номер 700, або також можна все це зробити у своєму кабінеті. Тут можна здійснювати різні налаштування.

Ціна послуги

Управление телефоном

Вартість цієї послуги буде залежати від можливої ​​мелодії, і все це буде перебувати в діапазоні від десяти копійок до дванадцяти гривень за 30 днів.

Така послуга буде продовжуватися в автоматичному режимі при наявності на рахунку у користувача необхідної суми грошових коштів. Якщо на рахунку недостатньо коштів, то кожен день буде зніматися по одній гривні, незалежно від загальної вартості всього пакету. Після того, як мобільний рахунок буде поповнено на потрібну суму грошей, то все буде продовжено в автоматичному режимі.

Зміна мелодії

Для людей, які бажають змінити мелодію гудка необхідно буде перейти в особистий кабінет і після цього використовувати спеціальну функцію для заміни гудка. Після цього попередній гудок буде в автоматичному режимі вилучений і за новою мелодію буде зніматися вся вартість.

Гроші, які були витрачені на заміну мелодії не будуть повернуті.

Відключення послуги Гудок

гудок керування послугою

Для того, щоб відключити таку послугу необхідно зробити наступні дії:

  1. Відправлення абсолютно безкоштовного повідомлення на комбінацію цифр 700 зі спеціальним текстом (END + номер колекції пісень). Номер мелодії можна буде легко подивитися в особистому кабінеті.
  2. Можна зробити дзвінок на той же номер або перейти в персональний кабінет, де можна скористатися можливістю видалити пісню.

Разом з усім цим вся функція буде автоматично відключена, і все раніше замовлені мелодії також будуть видалені.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector