vodafone - водафон безлимит за границу

Vodafone безліміт за кордон: умови, підключення та відключення.

Сьогодні майже 30% населення може дозволити собі подорожі за кордон. В тому числі й ті, хто направляється туди для отримання заробітку. Але всі вони хочуть лише одного: якісного зв’язку з будинком за мінімальну плату. Тому, що здійснювати безлімітні дзвінки, перебуваючи за кордоном, досить дорого. Першим оператором, який вирішив цю проблему і дав можливість спілкування зі своїми близькими – це Vodafone (МТС) Україна. Саме мобільний оператор Водафон робить все, щоб зробити цю можливість більш доступною для кожної людини.

Умови безліміту за кордон

безлимит за границу от водафон

Абсолютно будь-який користувач Водафон сьогодні має унікальну можливість підключити безлімітні дзвінки на три будь-які номери для дзвінків в Росію чи Польщу. Вартість послуги не більше 35 грн.

Але так само є й обмеження в даній пропозиції: є список операторів, на які підключити дану послугу не можна. Що стосується дзвінків на інші мобільні оператори за кордон, то вартість – стандартна, згідно з тарифами Водафон і МТС.

Підключення та відключення послуги

Подключение и отключение услуги безлимит за границу

Для підключення такої послуги необхідно поповнити мобільний рахунок на суму рівній – 35 грн або більше. І замовити її, зробивши запит на номер *600*7#. Відразу після активації послуги з Вашого рахунку спишуть гроші. Діє пропозиція – місяць. Після закінчення 30 днів, послуга продовжується автоматично.

І якщо Ваш тарифний план на контрактній основі, то списання коштів відбувається кожного першого числа місяця.

Якщо на мобільному рахунку відсутня необхідна сума для повторної активації послуги, то всі дзвінки будуть відбуватися на стандартних умовах, передбачених тарифом користувача.

Для того, щоб перевірити активна послуга чи ні, необхідно набрати комбінацію цифр *600*7*1#.

Для відключення функції потрібно відправити запит на номер *600*7*0#.

Додавання нових контактів для безлімітного спілкування

Добавление новых контактов для безлимитного общения

Щоб додати номери, на які будуть дзвонити за кордон, потрібно набрати наступну комбінацію цифр *600*71* код країни необхідної-код оператора- номер потрібну людину#. Наприклад: *600*71*89091234567#.

Важливо!!! Перевіряйте правильність набраної комбінації. Число цифр, включаючи код, має бути 11.

Згідно з умовами тарифу – додати можна тільки три номери. Для зміни номера на інший потрібно заплатити близько 5-ти гривень за кожен.

Після того, як користувачем буде внесена вся інформація необхідно все ретельно перевірити, щоб уникнути неприємних казусів і зайвих витрат при зміні номера.

Для видалення – наберіть *600*72# і зателефонувати.

Додаткові умови тарифу

Такий тип пропозиції доступний, на жаль, тільки для двох країн – Польща і Росія. Якщо дзвінки в Польщу цікавлять абонента більше, то йому буде цікава послуга під назвою “Польща як вдома”.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector