Супер МТС

Супер МТС: умови, нові можливості, опис

Як то кажуть, ніщо не вічне під місяцем. Одні тарифні плани перестають бути актуальними, на зміну їм приходять інші. Настав час перейти в статус архівних і тарифного плану Супер МТС. Звичайно, клієнти звикають до умов свого тарифу, і при необхідності змін зазнають жалю. Щоб процедура відключення була менш болючою, компанія пропонує скористатися своїм клієнтам досить привабливою пропозицією.

Загальна інформація

общая информация о тарифе супер мтс

16 серпня 2017 року дата, коли Супер МТС пішов у небуття. Всі абоненти, підключені до даного тарифу, отримали повідомлення про закінчення терміну його дії та дуже вигідні умови для міграції на інші тарифи компанії Vodafone.

На вибір абонентам представлений широкий спектр різноманітних телекомунікаційних продуктів на передплатної основи. Серед них:

  1. Vodafone Red і Vodafone Unlim 3G, які надаються при переході безкоштовно в рамках першого пакету послуг.
  2. Vodafone Light + і Vodafone Light вимагають мінімальної оплати в розмірі 40 гривень.

Якщо клієнт з якоїсь причини не зробить самостійний вибір, то вибір за нього зробить компанія. Він автоматично буде переведений на один з тарифів лінійки Vodafone RED EXTRA або Смартфон Стандартний. На жаль, при зміні тарифного плану кошти на додатковому рахунку підлягають анулюванню.

Інформацію, що стосується питання переходу, і умов, запропонованих замість тарифів, можна дізнатися за номером 111*6.

Зробити правильний вибір

выбрать правильный тариф

Засновувати свій вибір необхідно, відштовхуючись від набору послуг, що входить до складу Супер МТС:

  • безкоштовне з’єднання і спілкування всередині мережі;
  • низька вартість, всього 1,5 гривні, за хвилину розмови зі співрозмовниками, що обслуговуються в інших операторів України або які користуються стаціонарними апаратами.

Нові рекомендовані тарифи від Vodafone це:

  • безліміт при голосовому спілкуванні в мережах провайдера;
  • безліміт в соціальних ресурсах і месенджерах: можна відправляти текстові повідомлення, мультимедійні, спілкуватися в режимі онлайн за відео зв’язку;
  • певний обсяг, від 2 до 12 Гігабайтів, швидкісного інтернету за сучасними технологіями;
  • пакетні хвилини від 60 до 300 на здійснення дзвінків на інші українські телефонні мережі;
  • дзвінки друзям, знайомим, рідним і партнерам, які перебувають за кордоном за спеціальною ціною від 3 гривень за хвилину.

Приємно, що копання Vodafone (МТС) Україна піклується про своїх клієнтів, пропонуючи більш вигідні умови обслуговування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector