vodafone - водафон роуминг

Роумінг як вдома від Vodafone і МТС Україна: умови, підключення та відключення

Для зручного та економного спілкування зі своїми близькими, які знаходяться за кордоном, оператор Водафон (МТС) Україна надає послугу – “Роумінг”. Щоб абонент зміг абсолютно з будь-якої країни зателефонувати близьким за мінімальну вартість.

Послуга роумінг як вдома

Дана послуга розроблена для користувачів тарифних планів RED S, M, L і Device M, L. Послуга можна підключити якщо Ви користуєтеся тарифом на контрактній основі або на основі передоплати. Після поповнення телефону на певну суму, абоненту доступний пакет базових послуг з величезними можливостями для спілкування.

Вартість послуги

Цена услуг роуминга

Щоб підключити послугу “Роумінг” для тарифного плану Ред S, M або L- необхідно поповнити рахунок на 120 грн, 180 або 360 грн. Після надходження грошей на рахунок послуга буде активована на період в один тиждень. На баланс користувача прийде приблизно 100, 140 або 300 безкоштовних хвилин для спілкування зі своїми близькими з України або навіть для будь-яких вхідних дзвінків з багатьох інших країн. Якщо по закінченню 7-ми днів абонент захоче продовжити послугу – потрібно внести новий платіж на аналогічну суму.

Щоб спілкування було більш комфортним, крім хвилин, абоненту доступні ще ММС-повідомлення та СМС-ки. Кількість повідомлень може бути до 300-х штук, в залежності від тарифного плану. Якщо безкоштовні хвилини на кінець, то відправка повідомлення допоможе залишатися на зв’язку. А якщо абонент любить ділитися своїми враженнями відпочинку – ММС-повідомлення допоможуть це здійснити в повній мірі. Можна пересилати бачив, фото та аудіо.

Тарифікація дзвінків на інші мережі становитиме приблизно 10 гривень за одну хвилину. А на всі інші напрямки вартість хвилини дзвінка становитиме 50 гривень.

Возможность общения используя роуминг

Крім дзвінків і повідомлень, абонент отримує Мегабайти безкоштовного інтернету. Щоб була можливість вийти в мережу або зайти в соцмережі. Кількість “метрів” може бути від 120 до 300. Якщо користувач в роумінгу, то це не привід “випадати” з миру спілкування, обміну смс або соцмереж.

Якщо абонент підключив тариф Vodafone Device M або L – можна отримати майже 600 Мегабайт безкоштовного інтернету. Ціна для додаткових послуг – незмінна, згідно з тарифним планом.

Дані умови підключення “Роумінгу” хороші, якщо використовується тариф на передоплаті.

Якщо підключений тариф на контрактній основі – на дзвінки в роумінгу дається приблизно 500 безкоштовних хвилин. Це набагато більше, ніж в попередньому варіанті. Та й тривалість послуги більше – 30 днів.

Різниця між передоплатою і контрактом

роуминг для контракта и предоплаты

Для послуги “Роумінгу” на основі передоплати діють наступні умови:

 • роумінг в 16 різних країнах Європи;
 • великий пакет безкоштовних Мб;
 • велика кількість смс-повідомлень;
 • необхідну кількість безкоштовних хвилин для дзвінків в роумінгу;
 • ціна від 120 грн на тиждень.

Для послуги “Роумінгу” на основі контракту діють наступні умови:

 • доступна послуга в 16 європейських країнах;
 • можливість використовувати схожі послуги, як в Україні;
 • безкоштовні хвилини для дзвінків;
 • ціна 500 грн. за один місяць.

Підключення

подключение к услуге

Щоб підключити послугу, (як на контакті, так і на передоплаті), можна надіслати запит на короткий номер *600#. Для того, щоб перевірити залишок складових пакету необхідно натиснути наступну комбінацію *601#. Щоб визначити вартість – відправити запит *602#.

Якщо послугу підключити не можна або вона недоступна:

 • ціна хвилини розмови становитиме 2 грн;
 • вартість дзвінків на інші оператори Європи та України буде 10 грн;
 • ціна кожних ста мегабайтів інтернету становитиме 35 грн;
 • вартість одного повідомлення 1,5 грн;
 • зв’язок з іншими напрямками 50 грн за хвилину.

Відключення послуги

Відключення послуги відбувається автоматично. Після закінчення терміну її використання. Якщо необхідно активувати пропозицію повторно – просто надішліть запит повторно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector