год без абонплаты

Водафон і МТС – “Рік без Абонплати”: умови, підключення, вартість

Кожна людина бажає трохи економити. Якщо випадає така можливість, то чому не скористатися нею. Для тих, хто не хоче щомісяця поповнювати свій мобільний рахунок оператор Водафон (МТС) Україна підготував відмінні та добрі новини. У будь-який момент можна підключити акцію “Рік Без абонплати” і можна легко забути про поповнення рахунку на цілий рік.

Ціна на підключення

Рівень ціни значно відрізняється для всіх тарифних планів. Але попри це рівень економії буде також досить високим, зазвичай до 2-х разових платежів.

год без пополнений

Відмінний варіант для всіх  охочих заощадити. А для нових користувачів Водафон вартість цієї послуги буде ще менше, ніж для діючих клієнтів цього оператора. Звичайно, за один раз поповнити на таку суму може бути трохи важко, але в будь-якому випадку – це буде набагато вигідніше, ніж платити абонентську плату кожного місяця.

Залежно від чинного тарифного плану ціни будуть наступні:

ТарифВартість
Red extra XS480
Red extra L2750
Light+770
Light450
Device S365
Device M800
Device L1300
SuperNet Start
800
SuperNet Unlim
1500
SuperNet Pro1100

Якщо ви новий клієнт, не забудьте скористатися своєю знижкою.

Щоб скористатися цією можливістю, необхідно зробити свій перший дзвінок у мережі Водафон. Після чого, протягом тижня, після активації сім карти, можна отримати знижку в розмірі 10%. З таким рішенням забути про поповнення мобільного рахунку, можна дуже легко.

Тривалість цієї послуги становить приблизно 366 днів з дня її підключення. Грошові кошти списуються в перший день активації, а залишок днів можна перевірити за номером *365*1#.

Підключення “Рік без абонплати”

как подключится

Щоб підключити цю акцію необхідно, щоб на рахунку в людини було необхідна сума для активації, передбачена саме Вашого тарифного плану.

Послуга підключається протягом доби.

Для будь-якого тарифного плану підключити такого роду послугу можна використовуючи спеціальний запит з комбінації цифр * 365 #.

Головною умовою такої пропозиції є достатня сума коштів на рахунку в користувача.

год без абонплаты для всех

Уже десятки тисяч абонентів Водафон і МТС користуються цим прекрасним рішенням. Всі вони відчули значні переваги такої пропозиції. Так, що кожен бажаючий в будь-який зручний час може приєднатися до їх числа. Підключайте і Ви, живіть у мирі постійного спілкування і комунікацій без будь-яких абонентських плат.

Сьогодні ця послуга надається без можливості продовження. Тобто після закінчення року її буде потрібно активувати повторно, якщо вона все ще буде доступна до підключення.

Зміна тарифу при активній послузі

Для всіх користувачів оператора Vodafone і МТС, які бажають змінити свій тарифний план, підключити новий, раніше активована послуга “Рік без абонплат” буде автоматично відключена.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector