Vodafone RED EXTRA XS

Vodafone RED EXTRA XS: тарифи, умови та способи переходу

Компанія стільникового зв’язку Водафон випустив у 2017 році нову серію вигідних пропозицій в рамках лінійки тарифів “Ред”. Кожен користувач зможе підібрати той варіант, який буде вигідний саме йому, в залежності від обсягу дзвінків, інтернет-трафіку і SMS.

Що включено в тариф

что входит в тариф

Одним з таких тарифів є “Ред екстра xs”. При його підключенні компанія пропонує:

  • безлімітні дзвінки всередині мережі;
  • певну кількість хвилин на дзвінки іншим операторам і на стаціонарні телефони;
  • інтернет трафік на соціальні мережі;
  • 3G і 2G інтернет;
  • пакет sms і mms на будь-яких операторів по всьому світу.

Тариф ідеально підійде тим користувачам, які багато розмовляють всередині мережі та хочуть залишатися в курсі подій за допомогою соціальних мереж.

Разговоры по телефону

Плата стягується один раз на місяць, в день підключення. Перед цим Вам прийде сповіщення про необхідність поповнити баланс.

Підключення до Red Extra XS

Щоб почати користуватися пропозицією, потрібно купити сім-карту і підключити тариф. При цьому перший місяць користування буде входити у вартість карти. Якщо у Вас вже є сім-карта однієї з цих компаній, то можна перейти з використовуваного тарифного плану на необхідний. Для цього потрібно залишити заявку, зв’язавшись з консультантом телефоном або самостійно через особистий кабінет.

Деякі користувачі можуть підключити пакет, що не оплачуючи перший місяць. Для цього потрібно відправити повідомлення на короткий номер 6212. Але це можуть зробити тільки ті клієнти, яким надходило дану пропозицію.

USSD команда

Можна підключити “Red extra xs”, набравши на пристрої команду *250*350#. Після цього при достатній кількості грошей на рахунку буде списано перший платіж. Далі кожен місяць в цей день буде списуватися фіксована сума відповідно до умов тарифу. Якщо грошей на рахунку в день оплати буде недостатньо, то клієнт автоматично буде переведений на денний пакет послуг.

Вартість денного пакета

ПозиціяЦіна/обсяг
Дзвінки:
Абонентам Водафон/ МТСНеобмежена кількість (7грн/день)
Абонентам інших компаній0,60 грн/хвилина
За кордон3грн/хвилина
Інтернет7грн/100 Мб
SMS по всьому світу0,5грн/шт.

Додатково можна підключити опцію “Рік без абонплат”. У цьому випадку Ви оплачуєте певну суму за рік, що виходить дешевше, ніж щомісячні платежі. Плата за з’єднання з абонентом не списується.

Кількість послуг, що надаються в рамках “Red Extra XS”

ПослугаВартість/обсягЗверх тарифу
Вартість за місяц85 грнДодаткові умови при перевищенні доступного обсягу послуг
Дзвінки абонентам Водафон (МТС) в межах країниНеобмежено-
Водафон ТВНе включено в пакет-
Інтернет:
3G/4G2000 Мб7 грн за кожні 100 Мб
Дзвінки абонентам інших компаній60 хвилинт60 копійок – 1 минута
Дзвінки за кордон5 грн – 10 хвилин50 копійок – 1 минута
SMS/MMS на всі оператори по всьому світу30 штук50 копійок – 1 штука

Якщо Ви перевищили доступний обсяг хвилин, мегабайт або SMS, а ціна при виході за рамки ліміту Вас не влаштовує, можна придбати пакет заново. Для цього потрібно набрати на пристрої команду *101*444#, після чого з рахунку буде списано 85 гривень, а обсяг послуг оновлений.

Наступні списання абонентської плати будуть проводитися в день поновлення пропозиції.

Зверніть увагу! З 30.05.2019 року підключення тарифу Vodafone RED EXTRA XS неможливо! А всі абоненти, які встигли підключити тариф до 02.05.2019 – обслуговуються відповідно до умов пакету і за встановлену ціну!

Таким чином, пропозиція “Ред xs” компанії стільникового зв’язку Водафон (раніше МТС) – це відмінне і недороге нововведення. Тариф набагато вигідніше, ніж оплата хвилин, SMS або інтернет-трафіку за фактом.

Підключивши його, Ви не будете турбуватися про баланс телефону весь місяць, а при використанні додаткової опції – цілий рік. Також Ви можете перевіряти обсяг залишилися послуг, набравши просту команду *101*4#.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector