Як дізнатися puk код за номером телефону Vodafone (МТС) Україна

Сьогодні багато людей стикається з проблемою, як дізнатися власний пак код. Він дуже важливий для кожного абонента, оскільки з його допомогою можна розблокувати сім карту. Звичайно не всі ми зберігаємо коробку зі стартового пакета. Особливо якщо номеру вже кілька років.

Де можна взяти Puk код

где узнать пук код

Існує два основні методи, як можна буде дізнатися пак код. Найшвидшим і надійним способом є подивитися на сім карті. Тут буде зберігатися вся важлива інформація стосовно карти, а саме номер телефон і також пак і пін код. Що стосується пін коду, то для Vodafone (МТС) він буде стандартним для всіх власників картки. А ось пак код буде генеруватися для кожного власника випадковим чином.

Бувають такі випадки, коли пластиковий носій був загублений, тоді єдиним способом залишається тільки звернутися до Центру обслуговування користувачів. Ви можете створити своє звернення, через інтернет помічник або зателефонувати на гарячу лінію до оператора на комбінацію цифр 111.

Послуги оператора

услуги пин и пак кода водафон

Можна буде також зателефонувати до оператора, щоб дізнатися пак код, але для цього також необхідно буде пройти ідентифікацію особи. Це зовсім нескладно. Оператор задасть кілька основних питань, а відповісти на них буде легко, якщо дзвонить сам власник цієї сім-карти. Приклади питань, які може задати оператор:

  • назвати два номери на які було здійснено дзвінки власником картки, а також два номери, які дзвонили в самий останній час;
  • скільки коштів було зараховано на рахунок абонента в останній раз;
  • точна сума грошових коштів;
  • інші питання, які мають економічний або звичайний характер.

Важливо також пам’ятати, що при такому варіанті оператор сам буде вирішувати скільки питань необхідно поставити користувачеві. Найчастіше це буде тільки одне найголовніше питання. Якщо людина відразу назве два останні номери, на які були здійснені дзвінки, і які дзвонили на цей номер, то консультант відразу ж видасть номер puk коду. В іншому випадку, буде потрібна додаткова ідентифікація клієнта.

Мобильное приложение водафон

Такі запобіжні заходи приймаються у випадках, коли оператори бояться, щоб сторонні люди не змогли заволодіти сім-картою. Така система ще не зовсім відпрацьована і має свої мінуси, але вона все ще залишається ефективною і практичною. Також важливо пам’ятати, що така система підходити для користувачів тарифів передоплати.

Всі користувачі на основі контракту, проходять трохи спрощену процедуру. Оскільки в оператора є вся персональна інформація про клієнта.

В яких випадках Puk код блокується

когда блокируется пак код водафон

У випадках коли клієнт заблокував свою Sim карту, і при спробі її розблокувати, так само невірно ввів Пак код, номер телефону блокується остаточно. Для його відновлення буде потрібно звернутися до представництва компанії. Де співробітники зможуть провести повну заміну карти.

Якщо ви не впевнені в правильності Puk-коду, не вводьте його. Краще заздалегідь скористайтеся його відновленням.

Це дозволить Вам, заощадити час та гроші на перевипуск сім карти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector