Водафон - Польша как дома

Польща як вдома від Водафон: підключення, відключеннята умови

Якщо плануєте особисту або ділову поїздку в країну, яка є найближчим європейським сусідом, Польщу, то варто скористатися неймовірною пропозицією від компанії Vodafone. Тариф “Польща, як вдома” дозволить спілкуватися зі співрозмовниками та вести листування, в повному обсязі, але значно заощаджуючи власні заощадження.

Опис Польща, як вдома

описание польша как дома

Перебуваючи в поїздці з тарифом “Польща, як вдома”, можна продовжувати користуватися звичним номером телефону від компанії Vodafone. Тобто перебуваючи в гостях, користуватися домашніми пристроями, так як це дуже вигідно.

Клієнт незалежно від того, знаходиться він на контракті або на передоплаті, може оплатити 99 гривень і цілий місяць користуватися пакетом послуг, що складається з:

 • 200 хвилин, тобто понад три години. Для здійснення або прийому дзвінків від абонентів, підключених до мережі Водафон (МТС) в Україні.
 • 200 коротких повідомлень. Здатних компенсувати голосове спілкування з будь-якими абонентами, що знаходяться як в рідній країні, так і на території Польщі.
 • 200 мегабайт якісного інтернету. Достатнього для того, щоб бути в курсі новинної інформації, отримання і відправки електронної кореспонденції.

Переваги для передплатних клієнтів

Особенности использования тарифа Польша как дома

Даній категорії абонентів надана можливість підключити пакет послуг не тільки на місяць, а й на добу. За 20 гривень клієнт отримує:

 • 20 хвилин на голосовий зв’язок всередині мережі та на прийом дзвінків від абонентів інших операторів;
 • 20 повідомлень в форматі ММС або СМС на номери телефонів як українських, так і польських;
 • інтернет – 20 Мегабайт, який після закінчення відведеного часу – анулюється.

До кінця 2018 року діє акція, завдяки якій, хвилини, надані на день або на місяць, можна використовувати, здійснюючи дзвінки в Польщу на пристрої: мобільні та стаціонарні.

Підключення та управління

управление услугой

Щоб активувати послугу, потрібно зробити цілком традиційні дії зі свого мобільного телефону:

 1. Переконатися, що на балансі є, як мінімум 99 гривень. При добовому тарифі – 20 гривень, які спишуться при підключенні.
 2. Набрати на клавіатурі композицію *600*480# і натиснути на кнопку виклику.
 3. Переконатися, що послуга активна, відправивши запит: *600*480*1#.

Як тільки роумінг в Польщі стане не актуальним, його можна самостійно дезактивувати:

 1. Набираємо на клавіатурі *600*480*0#.
 2. Натискаємо на кнопку виклику.
 3. Отримуємо спливаюче повідомлення про те, що послуга відключена.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector