как проверить мегабайты на мтс (vodafone)

Якими способами можна перевірити залишок мегабайт в Vodafone і МТС Україна

Велика частина абонентів Водафон використовує багато “метрів” мобільного інтернету для своєї зручності протягом дня. В основному, це тарифні плани з 3G або 4G інтернетом. Але бувають випадки, коли після використання “метрів” – баланс йде в мінус. Для того, щоб постійно тримати під контролем свої мегабайти і не витратити кошти необхідно отримати додаткову інформацію про можливі способи перевірки залишилися мегабайтів.

Запит

Проверка количества мегабайтов

Для перевірки кількості мегабайтів можна скористатися простим способом – відправка USSD-запиту *101*4# для всіх тарифних планів. Які існують на послуги передоплати. Для всіх користувачів контракту – Зробити запит на *110*20#. Після відправлення запиту – відразу прийде інформація стосовно залишку мегабайтів.

Додаток Мій Водафон

через мобильное приложение

Ще один простий спосіб – це встановити мобільний додаток від оператора, яке називається Мій Водафон. Ця програма підходить для смартфонів будь-яких операційних систем, і завантажити його можна абсолютно безкоштовно. Після звантаження, необхідно провести реєстрацію, під час якої потрібно ввести номер телефону і всі додаткові дані.

В даному додатку будуть відображена вся інформація про номер телефону. У тому числі та залишок Мегабайт і до якої дати їх можна використовувати.

Особистий кабінет користувача

через интернет помощник

Для перевірки кількості мегабайтів можна відвідати особистий кабінет користувача. Спочатку, звичайно, для того, щоб його використовувати потрібно буде провести процес реєстрації. Він займе трохи часу і після здійснення всіх етапів можна буде легко використовувати свій акаунт. У розділі “Стан рахунку” ви побачите всю потрібну інформацію.

Важливо! Назва цього розділу може бути трохи іншим, оскільки весь час відбуватися модернізація.

Якщо у вас немає доступу до персонального комп’ютера або не встановлено додаток, тоді ви можете звернутися на гарячу лінію компанії.

Перевірити мегабайти зателефонувавши оператору

Якщо попередні способи не дали необхідного результату, то тоді самим хорошим способом перевірки залишку мегабайтів буде дзвінок на гарячу лінію оператора. Для цього буде достатньо набрати комбінацію цифр 111. У голосовому меню виберіть 1. Для того щоб дізнатися залишок мегабайт натисніть 4, далі 3. Всі дзвінки до оператора будуть безкоштовні, проте займають більше часу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector