Водафон проверка баланса

Перевірка балансу Водафон (МТС) Україна

Минуло досить багато часу як бренд МТС був змінений на Vodafone. Всі користувачі компанії активно цікавляться її новинками та вже встигли оцінити її переваги. Так, будь-який користувач, зокрема новий, задається питанням як перевірити свій баланс.

Перевірити рахунок з телефону

перевірки рахунків з телефона

Найпростішим методом перевірки стану рахунку, є використання комбінацій спеціальних клавіш мобільного телефону, простіше кажучи USSD команди.

Щоб перевірити баланс наберіть комбінацію *101# і трубку виклику.

Після виклику на екрані телефону з’явиться наступна інформація:

  • кількість особистих коштів, на момент перевірки;
  • назва тарифного плану;
  • термін дії цього номера;
  • активні бонуси.

Сервіс перевірки балансу мобільного рахунку дуже зручний та інформативний. Всього за пару секунд можна отримати всю необхідну інформацію.

Через гарячу лінію

через горячую линию

Бувають ситуації, коли USSD-запит за номером *101# не спрацював. Якщо сталася технічна помилка або відповідь просто не прийшов – можна зателефонувати до Контакт-центру за номером 111.

При здійсненні дзвінка на номер гарячої лінії Ви почуєте автовідповідач, який ознайомить Вас з усіма розділами меню. Користуючись голосовими підказками Ви зможете вибрати необхідний пункт меню і прослухати інформацію про баланс.

Так само меню гарячої лінії дозволить дізнатися інформацію про діючі тарифи, нові пропозиції, акції і т.д.

Якщо в автоматичному меню немає необхідної користувачеві інформації, то можна безпосередньо зв’язатися з оператором. Для цього необхідно:

  • прослухати спочатку всю інформацію, яку озвучує автовідповідач;
  • після цього натиснути цифру 0;
  • очікуйте відповідь від оператора. З’єднання з оператором може відбутися не відразу, оскільки лінії можуть бути трохи перезавантажувались зверненнями користувачів.

через контакт центр

Час очікування відповіді оператора завжди буває різним: від декількох секунд до декількох хвилин. Не всі клієнти чекають відповіді. Бувають випадки, коли немає вільного оператора, який спеціалізується в необхідної галузі питання. Тоді користувачі можуть:

  • очікувати поки звільнитися консультант;
  • використовувати платну лінію, коли з’єднання з оператором відбувається миттєво.

Для клієнта набагато зручніше вибрати платну лінію, де відповідь на питання, що цікавить можна отримати миттєво. Можна так само звернутися і на безкоштовну, але не завжди це економить ваш час.

Щоб перейти на платну лінію, то після цифри 0 необхідно натиснути ще цифру 1, а після невеликої паузи ще раз 1.

Дзвінки до Контактного центру Vodafone можна так само робити зі стаціонарного телефону. У меню можна прослухати детальну інформацію та отримати відповіді на питання, що цікавлять. Після автоматичного меню буде невелика пауза, після якої необхідно буде натиснути клавішу 0. Процедура розгляду заяв про зі стаціонарного телефону відбувається досить швидко, що не може не радувати користувачів мобільного оператора Vodafone (MTS).

Способи перевірки через інтернет

перевірки рахунку через інтернет

Якщо попередні два способи перевірити баланс рахунку виявилися невдалими, то тоді можна використовувати інтернет. Для цього необхідно перейти на сайт vodafone.ua. Щоб відправити запит на перевірку балансу – заповніть форму, яка знаходиться в правому нижньому кутку. Онлайн-консультант надасть якісну консультацію з усіх питань.

Для того, щоб вирішити більш конкретні питання користувач повинен надати ще й додаткову інформацію щодо свого мобільного номера. Цей спосіб перевірки дуже популярний і простий. Особливо це актуально з урахуванням зростання популярності соціальних мереж.

На закінчення можна сказати, що процес перевірки мобільного рахунку достатньо простий і доступний для кожного користувача. Завдяки використанню великої кількості варіантів перевірки балансу, зменшується рівень навантаження на гарячі лінії до оператора. Це також свідчить про те, що кількість невдалих спроб перевірити рахунок зведено до мінімуму. Так, що перевіряйте баланс свого мобільного рахунку в будь-який зручний час.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector