vodafone - как перевести деньги с мтс украина на мтс украина

Способи переказу грошей між абонентами Водафон і МТС Україна

Часто у користувачів мобільного оператора Водафон виникає питання: “Як переказати гроші іншому абоненту”. Це дуже просто, і достатньо всього лише дотримуватися покрокової інструкції. Щоб скористатися послугою в лічені хвилини.

Як запитати переказ грошей

как попросить перевести деньги

Якщо трапилася ситуація, коли на рахунку немає грошей для здійснення дзвінка, то Vodafone (МТС) Україна допоможе. Є кілька варіантів, щоб “подзвонити” іншому абоненту з нульовим балансом. Називається ця послуга – “Передзвони мені”, або як її просто називають користувачі – “Кинути бомжа”. Ця функція дозволяє відправити SMS з проханням передзвонити абоненту. Якщо скористатися такого роду послугою, то близькі та знайомі зможуть передзвонити або поповнити баланс для подальшого спілкування.

Для відправки такого роду запиту необхідно натиснути комбінацію клавіш *104* телефон # і виклик. Наприклад: *104*80951234567#.

Після відправки SMS на номер запитуваного абонента прийде повідомлення з інформацією про доставку запиту. А інша людина отримає смс про прохання переказу балансу.

Переказ грошей

перевод денежных средств

Щоб переказати гроші, необхідно виконати такі дії:

  • натиснути комбінацію клавіш з мобільного телефону *150*;
  • сума повинна бути цілою в діапазоні від 1 до 30 грн;
  • натисніть виклик.

Можна також здійснювати перекази грошей, використовуючи повідомлення на короткий номер 150. Після відправки повідомлення, на телефон прийде відповідне SMS-повідомлення з докладною інструкцією. З описом як відправити гроші абоненту через SMS на номер 150.

Після повинно прийти смс з кодом підтвердження. Для подальшого підтвердження цієї транзакції необхідно буде натиснути наступну комбінацію клавіш *150* і код підтвердження з SMS. Після здійснення всіх цих дій інша людина отримати необхідну суму буквально за лічені хвилини.

Умови здійснення цієї операції

Условия перевода денежных средств

Для того, щоб перевести грошові кошти необхідно знати наступне:

  • вартість даної послуги – 3 грн;
  • за один переклад ви можете відправити не більше 30 грн;
  • сума повинна бути кратна одній гривні;
  • за період у 24 години можна здійснювати не більше ніж 20 переказів;
  • після переказу і сплати вартість на вашому балансі повинно залишатися не менше 5 грн;
  • для того, щоб отримати більш детальну інструкцію для переказу грошових коштів необхідно тільки відправити смс-повідомлення на номер 150.

получение сообщения

Якщо абонент знає про те, як здійснювати подібні транзакції – поповнити рахунок іншого абонента займе пару хвилин в будь-який час доби.

Можна сказати, що процес переказу грошових коштів дуже простий і доступний для кожного користувача. Завдяки використанню такої великої кількості підказок проведення транзакцій, кількість невдалих спроб зведені до мінімуму. Так, що робіть транзакції в будь-який зручний час.

Мобільний оператор Водафон (МТС) робить все, щоб будь-який абонент залишався на зв’язку і був задоволений якістю послуг.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector