Перезвони мне Водафон

Послуга “Передзвони мені” від оператора Vodafone. Як попросити іншого абонента передзвонити Вам

Що робити, коли на балансі нуль, а подзвонити потрібно? Хвилини закінчилися, а дзвінок важливий? Оператор Vodafone розробив послугу спеціально на такий випадок. “Передзвони мені” дозволяє відправити кілька безкоштовних повідомлень на номер іншого абонента з проханням про дзвінок.

Як користуватися послугою “Передзвони мені”

Отправка запроса Водафон

Послуга дуже зручна для тих, хто часто виявляється з нулями на рахунку, а подзвонити необхідно.

Для відправки СМС-повідомлення, наберіть зі свого телефону наберіть наступну комбінацію: *104*+380501122334#.

Де 380501122334 – номер абонента, якого ви хочете попросити про дзвінок Вам. У свою чергу, власник даного номера, отримає СМС-ку такого змісту: “Передзвоніть мені, будь ласка +380959876543. Відправлено 17:23 02/03/2019”.

Відправити запит можна на російській та англійською мовами:

  1. Щоб відправити повідомлення російською наберіть USSD-команду: *104*номер користувача*03#.
  2. Англійською мовою – *104*номер користувача*02#.

Щоб відправити повідомлення, стан рахунку абонента – неважливо. І скористатися послугою може абсолютно будь-який абонент Vodafone. Протягом доби можна відправити не більше 7 запитів. І телефонний номер повинен містити не менше 11 цифр. Тобто вводити його потрібно тільки в міжнародному форматі.

Додаткові можливості

перезвони мне отправить смс

Якщо Ви дуже часто користуєтеся даною послугою і тільки на певний номера, то збережіть готові шаблони в телефонній книзі. Це полегшить завдання при відправці запиту.

І не забувайте, що послуга діє тільки всередині мережі. Надіслати “бомжа” на іншого оператора – не можна. Така можливість є в оператора Лайф з аналогічною послугою або у Київстар.

Важливо пам’ятати! Не варто дзвонити на повідомлення, які відправлені з невідомих номерів. Інформація про Ваших вихідних дзвінках може бути використана шахраями для отримання особистих даних. Або заволодінням номера телефону, для його залучення та переказу грошей з мобільного рахунку. А так же мобільних додатків, де використовується Ваш номер.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector