МТС І Водафон Україна налаштування ММС, перегляд ММС на комп’ютері

Часто бувають випадки, коли у користувачів виникають проблеми стосовно отримання мультимедійних повідомлень. Дана стаття допоможе розглянути як правильно налаштувати телефон. Що дозволить кожному абоненту отримувати та насолоджуватися ммс-повідомленнями.

Як потрібно налаштувати телефон

налаштувати телефон для ммс

Однією послугою для користувачів мобільного оператора МТС або Водафон є можливість отримання ммс-повідомлень. Це можуть бути голосові повідомлення, аудіо, різні картинки та інші мультимедіа, які можна дуже легко переглядати навіть без нормального доступу до мережі інтернету.

Всі налаштування встановлюються автоматично, при активації нової sim-карти в телефоні абонента.

Якщо у користувача не відкриваються MMS-повідомлення на телефоні – необхідно відправити запит на повторне отримання налаштувань. А після встановити їх. Для цього відправте цифру “0” на короткий номер 1020. Послуга доступна для всіх активних користувачів мережі Vodafone.

Бувають випадки, що навіть після такого запиту не можна переглянути повідомлення, то необхідно вже дивитися налаштування самого телефону, на правильність їх встановлення.

получать ммс на телефон

Відправляти ММС може кожен з користувачів мобільного оператора Водафон або МТС. Їх можна буде відправляти будь-яким абонентам, як на території України, так і за її межі. Повідомлення можна буде відправляти навіть на електронну адресу. Важливо пам’ятати, що його довжина не повинна бути понад двадцяти одного символу. Для відправки MMS обов’язково потрібно вказати номер мобільного телефону. Вартість такого повідомлення буде різною, залежно від тарифного плану.

Використання інтернету для перегляду ММС

Користувачеві мережі MTS або Vodafone надається можливість переглядати отримані MMS-повідомлення через Інтернет. Для цього є спеціальна послуга – “Моє ММС”. Функція дозволяє абоненту переглянути повідомлення – попри те, що воно не відкриється на телефоні або планшеті.

моё mms

Функція доступна на офіційному сайті мережі Vodafone і тільки для зареєстрованих абонентів. Для цього в Меню сайту необхідно знайти розділ під назвою “Послуги” і вибрати пункт – “ММС”. Там буде вказано посилання на необхідний ресурс для перегляду повідомлення.

Для перегляду MMS-повідомлення необхідно зробити наступні дії:

  • ввести свій номер телефону;
  • замість пароля ввести код, який буде отриманий в повідомленні про наявність ММС;
  • після цього необхідно буде натиснути “Вхід”.

Після всього цього кожна людина може насолоджуватися перевагами ммс на персональному комп’ютері або іншому пристрої.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector