Мій Водафон (My Vodafone): установка, вхід, опис основних можливостей

Вже довгі роки компанія Vodafone піклуватися про своїх клієнтів. Зміна бренду з МТС Україна на Водафон ніяк не вплинула на рівень і якість обслуговування клієнтів. Оскільки даний мобільний оператор завжди піклувся про своїх користувачів компанією було створено спеціальний мобільний додаток, яке дозволяє максимально спростити використання тарифного плану “My Vodafone”.

Опис системи

Це мобільний додаток доступний на всіх смартфонах, на будь-якій операційній системі. Таке рішення дозволяє клієнту отримати інформацію стосовно свого рахунку або тарифного плану в будь-який час.

основные возможности

Кожен користувач може отримати наступний функціонал можливостей в своєму особистому кабінеті:

 • стежити за залишком безкоштовних хвилин, мегабайтів, смс-повідомлень в тарифному плані;
 • перевіряти баланс коштів на мобільному рахунку;
 • дізнатися умови поточного мобільного тарифного плану, а також вигідні пропозиції для його зміни;
 • збирати бонуси і обмінювати їх на різні послуги від Vodafone;
 • контролювати свої дзвінки і витрати на мобільний зв’язок;
 • підключати та відключати спеціальні послуги від Vodafone.

Як встановити додаток

Для того, щоб встановити цей додаток необхідно зайти в Андроїд або IOS маркет. Знайти форму для пошуку, де необхідно ввести назву програми та запустити процес скачування. Після закінчення завантаження додаток “My Vodafone” в автоматичному режимі буде встановлено на мобільний телефон.

мобильное приложение my vodafone

Процес реєстрації

Після встановлення програми необхідно зареєструватися:

 1. Після першого запуску програми необхідно натиснути спеціальну кнопку “Реєстрації”.
 2. Вказати актуальний номер телефону.
 3. Придумати спеціальний пароль, який необхідно ввести два рази. Кількість символів для пароля має бути в діапазоні від 8 до 24 символів, включати цифри та літери.
 4. На вказаний номер телефону буде відправлено смс з кодом підтвердження реєстрації.
 5. Після виконання всіх необхідних етапів реєстрації Ви автоматично зайдете у свій особистий кабінет.

Вхід в систему

войти в систему my vodafone

Для подальшого використання свого особистого кабінету необхідно вибрати функцію “Входу” з вказанням пароля і мобільного номера телефону. Інтерфейс користувача доступний російською, англійською та українською мовами. Ця програма не використовує мегабайти та є повністю безкоштовною.

Опис усіх розділів My Vodafone

Щоб вся інформація користувачів завжди перебувала в безпеці оператор Vodafone використовує спеціальні захищені канали для зв’язку – 128 бітове шифрування, яке захищає всю інформацію від можливості злому або крадіжки даних. Це дуже важливо, оскільки безпека особистої інформації завжди повинна знаходитися на першому місці.

Ще одним способом захисту персональних даних є смс-повідомлення. Вони відправляються на номер користувача для здійснення входу в систему і залишаються дійсними протягом десяти хвилин.

возможности системы

Меню додатка знаходиться у верхній частині особистого кабінету. На головній сторінці можна отримати всю інформацію стосовно балансу та всіх послуг, які були підключені раніше.

Можна використовувати функцію деталізації для контролю статистики дзвінків і витрат.

У вкладці “Тарифи” можна побачити всю інформацію стосовно тарифних планів, а також вигідні пропозиції для їх зміни.

У розділі “Послуги” можна підключати та відключати додаткові послуги для свого тарифного плану.

У вкладці “Програми лояльності” знаходитися інформація стосовно бонусної програми. Також тут можна подивитися історію зарахування та використання бонусів.

У профілі є можливість блокування сім-карти, на випадок втрати або непередбачуваних ситуацій.

много возможностей

У вкладці “Допомога” можна знайти відповіді на найпопулярніші питання, які задають користувачі оператора Vodafone.

І остання, найголовніша можливість мобільного додатка – можливість поповнити мобільний рахунок, використовуючи банківську карту або ваучер.

Мобільний додаток працює на одному рівні з сервісом, який використовується на персональному комп’ютері. І може виручити клієнта, в будь-який момент, коли під рукою немає ноутбука.

Підсумок

Оператор Vodafone розробив спеціальний додаток, який є інтернет помічником для використання всіх головних можливостей оператора. Можна легко управляти своїм персональним номером, поповнювати рахунок, підключати та відключати додаткові послуги, а також отримувати величезну кількість бонусів.

У будь-який час можна скористатися всіма перевагами додатка від оператора Vodafone. Підключайте цей додаток і завжди будьте впевнені у своєму тарифному плані та оператору.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector