Водафон - МТС локатор Украина

МТС і Водафон Україна “Локатор”: вартість, використання та опис сервісу

З одного боку, визначити місце розташування абонента в просторі можна тільки організувавши за ним стеження. Що є не дуже законним і дуже незручним. З іншого боку, в сервісних послугах будь-якого оператора, в тому числі Водафон і МТС, є пропозиції дозволяють отримувати інформацію про переміщення відслідковується об’єкта і його місцеперебування в певний період часу. “Локатор” від оператора мобільного зв’язку МТС Україна діє з 2009 року і є досить затребуваним. У компанії Vodafone аналогічна послуга носить назву “ЗнайДе”.

Призначення

зачем нужен локатор

“Локатор” можна активувати на будь-якому телефонному пристрої, від бувалого кнопкового мобільника до наверненого смартфона, який більше нагадує мініатюрний комп’ютер. Ніяких додаткових пристроїв або спеціальних налаштувань не потрібно, в тому числі наявність GPRS-з’єднання. Місцеперебування відслідковуваного об’єкта буде визначатися при його реєстрації в мережі оператора.

Підключивши послугу, можна буде на віртуальній карті спостерігати, де знаходиться об’єкт, знайомиться з траєкторією його руху, фіксувати його тривалі стоянки.

Дуже важливо, що без згоди самого об’єкта, організувати за ним стеження, навіть в самих гуманних цілях, не вийде.

Вартість послуги Локатор

как пользоваться услугой

За підключення послуги плата не стягується. Тарифікується лише відправка запиту на номер 7003 у форматі смс-повідомлення. Тарифікація здійснюється, як проста відправка СМС по вашим тарифним планом.

Вартість одного запиту на адресу 7005 становить 3 гривні. Оформивши пакет послуг на день, тиждень або місяць, можна значно заощадити.

Інструкція користувача

  1. Насамперед необхідно сформувати список людей, за якими планується встановити мобільне спостереження: відправити повідомлення на номер 7005 в такому форматі (ДОДАТИ) (НОМЕР) (ІМ’Я).
  2. На телефон абонента, номер і ім’я якого були додані в список послуги, надійде повідомлення про необхідність дати дозвіл на локацію або заборонити власне відстеження:
    1. для позитивного рішення потрібно відправити відповідь такого змісту: (ДА) (НОМЕР ТЕЛЕФОНУ), ввівши в поле адресата 7003;
    2. для заборони на участь, також на 7003, відправити текст (НІ) (НОМЕР ТЕЛЕФОНУ).
  3. Щоб дізнатися, де знаходиться в даний конкретний момент шуканий об’єкт, слід відправити запит такого змісту (ПОШУК) (ІМ’Я) на 7005.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector