Які коди мобільного оператора Vodafone і МТС Україна

Кожен оператор, що надає послуги мобільного зв’язку, реєструє за собою певні цифрові комбінації (коди). Кодування служить спеціальним ідентифікатором, завдяки якому ви згодом зможете швидко зрозуміти, який стільникової компанії належить телефонний номер, який здійснює вхідний дзвінок.

Визначення номерів Vodafone

какой оператор звонит

Vodafone – велика телекомунікаційна компанія, що з’явилася внаслідок двічі проведеним заходам зі зміни бренду одного з перших українських операторів UMC. Була перейменована в МТС, а ще пізніше змінила назву на Vodafone. Пропонує користувачам широкий асортимент послуг. Надає своїм клієнтам можливість здійснювати голосові телефонні виклики та здійснювати обмін текстовими повідомленнями. Також дозволяє скористатися послугами кабельного телебачення і здійснювати прийом та передачу інтернет інформації.

Після проведеного ребрендингу мережі всі діючі коди компанії залишилися без змін. Їх небагато, тому запам’ятовування не складе особливих труднощів.

  • +38 (050) ХХХ ХХХХ – один з найперших, дійсний з самого початку роботи оператора UMC на території України. Далі був залучений для підключення абонентів МТС, а потім і Vodafone.
  • +38 (066) ХХХ ХХХХ – почав застосовуватися для тарифів Jeans, що передбачає пакети послуг, націлені на обслуговування молодіжної аудиторії. В даний час майже не використовується. Виняток становлять нові пакети обслуговування номерів VIP.
  • +38 (095) ХХХ ХХХХ- є найпопулярнішим і найбільш часто зустрічається кодом. Раніше був призначений для Jeans і UMC.
  • +38 (099) – універсальний, призначений для всіх номерів групи UMC. Часто застосовується при підключенні нових абонентів і переходах зі старих пакетів.

Важливо враховувати, що “+38” – служить ідентифікатором країни, а не телефонного оператора.

Навіщо потрібно знати коди

зачем знать коды

Завдяки інформації про існуючі цифрових значеннях номерів, абоненти зможуть:

  1. Швидко зорієнтуватися і розуміти, звідки надходить вхідний дзвінок, і захистити себе і свій баланс від непотрібних дзвінків, що призводять до незапланованих витрат грошових коштів на рахунку.
  2. Зберегти або запам’ятати перелік кодів. Згодом не витрачати додатковий час, щоб розібратися, на які телефони надаються безкоштовні хвилини розмови. А також пільгові умови для здійснення дзвінків або безлімітне спілкування, згідно з вашим тарифним планом.

Не слід забувати, що кожен код – це спеціальний числовий ідентифікатор з 3 цифр, що відноситься до певної стільникової компанії або оператору, що надає населенню послуги зв’язку в конкретному регіоні.

Тому своєчасне запам’ятовування деяких цифрових комбінацій допоможе виключити плутанину при здійсненні дзвінків на невідомі номери, або при прийомі вхідного дзвінка. Завдяки цьому вийде зберегти баланс свого мобільного в цілості, не допустивши можливих втрат на своєму рахунку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector