водафон украина покрытие 4g

Карта покриття 3G і 4G від Vodafone (МТС) Україна

Уже досить давно на місце МТС прийшов Водафон. Всі користувачі активно цікавляться цим оператором, і ще за досить короткий час вони змогли оцінити всі його переваги. Незважаючи на те, що зовсім недавно ще це був МТС, все одно, він дуже турбуватися про кожного свого користувача та намагається зробити використання будь-якого тарифного плану дуже зручним і вигідним для кожного. Тому покриття мережі дуже важливо, і компанія розвиває свою мережу 3G і 4G.

Інтернет покриття

покрытие по всей территории

На сьогоднішній день одним з кращих мобільних операторів є Водафон. Він пропонує своїм клієнтам тільки найкращий та швидкісний інтернет 4G, який працює майже на всій території України. Такий тип покриття компанія отримала завдяки наявності співпраці з оператором МТС. Використовуючи цей інтернет на мобільному телефоні або планшеті можна буде легко отримати доступ до наступного:

  • відео та фільмів тільки в найкращій якості;
  • Водафон ТВ з величезною кількістю різних каналів, з передачами, які підійдуть до смаку абсолютно кожному користувачеві;
  • соціальні мережі та месенджери;
  • аудіо, ігор і величезній кількості новин.

разница в скорости

Щоб відчути абсолютно всі плюси використання цього інтернету досить мати всього лише планшет або смартфон, який здатний підтримувати такий інтернет.

Для того, щоб підключити цей інтернет і почати його використовувати потрібно бути користувачем всього одного з існуючих тарифів, наприклад, Водафон ред с, м, л і інші.

Карта покриття 3G і 4G

З кожним днем ​​покриття інтернетом від Водафон постійно зростає. Орієнтовна швидкість такого типу інтернету ставити 42 Мбіт за секунду. Якщо послуга 4g відсутня в деякому регіоні, то можна буде підключити 3g.

карта покрытия 4g

Для того, щоб зрозуміти, що Ваш пристрій підтримує 4g інтернет потрібно подивитися зверху, де буде спеціальний значок 4g або Н.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector