водафон деньги на заказ

Як замовити гроші в борг на Водафон (МТС) Україна

Кожен день кількість, послуг, що надаються оператором Водафон тільки зростає. Однією з таких є – “Гроші на замовлення”. На сьогодні ця послуга дуже популярна тому, що дозволяє абоненту залишатися на зв’язку. Щоб активувати цю функцію потрібно всього лише відправити смс-повідомлення на номер 5010. Щоб з мінусовим балансом залишатися на зв’язку зі своїми близькими та друзями.

Особливості послуги Гроші на замовлення

особенности услуги

Ваше замовлення, через послугу, гроші можуть бути зараховані на основний рахунок або на додатковий. Все, звичайно, буде залежить від балансу рахунку. Якщо на рахунку буде менш як дві копійок, то всі грошові кошти в сумі 20 грн зарахують на додатковий рахунок. У разі, коли на рахунку більше двох копійок, гроші переведуть на основний рахунок.

Грошовими коштами, які були взяті в борг, чи не можна буде використовувати для оплати будь-яких контент-послуг, але їх можна використовувати для інтернету, здійснювати дзвінки, і відправляти смс-повідомлення на всій території України. Всі абоненти Vodafone (МТС) можуть користуватися великою кількістю послуг для міжнародного зв’язку, а також роумінгу і вносити платежі, які мають періодичний характер.

Основний рахунок буде мати тарифікацію, згідно з умовами тарифного плану користувача. Всі гроші, які взяті в борг будуть розходитися так само, як і звичайне поповнення рахунку. Щоб отримати більш детальну інформацію необхідно зателефонувати на гарячу лінію контактного центру та поговорити з консультантом. Для цього потрібно набрати комбінацію цифр – 111.

Повернення грошових коштів

Возвращение денежных средств

Ця послуга називається своєрідним кредитом, тобто її необхідно буде повертати, та ще й з невеликими відсотками. Після того, як абонент поповнив свій мобільний рахунок, з мобільного рахунку буде знята потрібна сума грошей.

Якщо на мобільному рахунку буде недостатньо коштів, то спишеться тільки половина грошей від внесеного поповнення. Пріоритет ставитися оплаті послуг тарифного плану, а тоді вже повернення грошей за кредитом. Ціна такої послуги становить всього двадцять три гривні. Людина бере в борг 20 гривень, а ціна такої послуги буде три гривні. Звичайно, комісія не дуже маленька, але коли на рахунку немає грошей, а потрібно зробити екстрений дзвінок, то варіант отримання таких коштів дуже хороший. Це не сильно вдарить по кишені абонента, якщо потрібно зробити терміновий дзвінок.

Додаткова інформація

дополнительные возможности с услугой

Таку послугу може підключити тільки користувач, який використовує сім-карту більш ніж три місяці. Також варто пам’ятати, що витрати за місяць повинні бути не менше десяти гривень.

Приблизний термін дії такого пакету буде місяць. Початком його дії буде день підключення послуги.

Для людей, які бажають приховати свій номер телефону від інших користувачів буде цікава послуга антивизначник.

Як підключити Гроші на Замовлення

Подключение услуги Деньги на заказ

Для того, щоб підключити цю послугу досить усього лише відправити смс-повідомлення на номер 5010. Це повідомлення може бути з якимось текстом або без нього. Абонент отримає відповідь на це повідомлення відразу ж.

Для перевірки рахунку потрібно набрати зі свого номера *101#. Щоб перевірити баланс додаткового рахунку достатньо буде всього лише набрати комбінацію цифр *101*10#.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector