vodafone family plus

FAMILY Plus від Vodafone: унікальний сімейний тариф

Компанія Vodafone на ринку телекомунікаційних послуг України діє з 2015 року. Завдяки впровадженню широкого спектра високотехнологічних сервісів завоювала довіру майже 21 мільйонів абонентів. Одним з перспективних напрямків компанії є розробка нових тарифних планів. Всі вони здатні задовольнити потреби клієнтів без істотних витрат. Одним з таких тарифів є Vodafone FAMILY Plus.

Умови

Семья

Підключивши тариф Vodafone FAMILY Plus, абонент за спеціальною ціною в розмірі 80 гривень за місяць, отримує солідний пакет послуг, велика частина яких діє в режимі Безліміт:

 1. Спілкування за допомогою голосового зв’язку із співрозмовниками. Є клієнтами компанії Vodafone, здійснюється без контролю за часом – безлімітно.
 2. Відправлення текстових і медійних повідомлень через месенджери: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram здійснюється без додаткової плати в безмежній кількості.
 3. Без тарифікації відбувається здійснення вихідних дзвінків абонентам, що знаходяться в інших країнах.

Крім того, в рамках оплаченого пакета, можна використовувати:

 1. Час на розмови з абонентами, підключеними до будь-яким іншим операторам України.
 2. Швидкісний інтернет за технологією 3G або 4G в обсязі 1 Гігабайт в місяць.
 3. “Обмін хвилинами” – 100 хвилин.
 4. Розмови з Молдовою (оператор Moldtel і міські номери) – 2 гривні за 1 хвилину.
 5. Розмови з закордоном (62 країни) – 10 хвилин за 5 гривень в день.

Акції

Акции в тарифе

Особливістю тарифу є те, що:

 • обсяг інтернету можна щомісяця протягом півроку збільшувати на 1 Гігабайт. За умови підключення пакета на 4 місяці та поповнити баланс рахунку одноразово не менше, ніж на 40 гривень;
 • півгодини пакетних хвилин, призначених на дзвінки всередині України на номери інших операторів. Так само їх можна використовувати для розмов із співрозмовниками, що знаходяться в Польщі, Італії та в Росії.

Всього за 1,50 гривні, можна на добу відправити до 50 повідомлень в форматі СМС або ММС. Відправка можлива, всім без винятку абонентам на території рідної країни.

Без абонентської плати рік

год без абонплат в тарифе фемили

Є можливість, в рамках сімейного тарифу від Водафон, здійснити оплату авансовим платежем відразу за рік в сумі 400 гривень або 350 гривень протягом першого місяця після підключення.

Результат приєднання до послуги:

 • значна економія на мобільному зв’язку;
 • гарантований доступ в повному обсязі до всіх опцій тарифу.

Підключення до тарифу FAMILY

Володарем набору послуг Vodafone FAMILY Plus може стати:

 • новачок, шляхом придбання стартового пакета послуг;
 • діючий клієнт, що мігрували з двох планів Light і Light +, набором команди на клавіатурі мобільного телефону: *125*50#.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector