Mobtarify

Бонуси від Vodafone (МТС) Україна: як накопичувати, перевірка та куди витрачати

Сьогодні майже кожен клієнт мобільного оператора Водафон має унікальну можливість отримати бонуси за використання різних послуг. Це можуть бути послуги мобільного зв’язку, в тому числі й оплата самої мобільного зв’язку.

Унікальна можливість отримати як 1000 бонусів

Існує дуже багато унікальних пропозицій, які дають можливість отримати бонуси. Але крім стандартних способів, є ряд додаткових і спеціальних пропозицій, щоб отримати бонуси. Одним з таких є можливість зробити спільну карту мобільного оператора Водафон і Альфа банку.

Головні переваги такого спеціальної пропозиції:

Підключення послуги МТС Бонус

Всі користувачі, які використовують тариф на основі передоплати зможуть підключити таку унікальну можливість, якщо відправити смс-повідомлення на короткий номер 820. Текст повідомлення повинен бути з цифрою 5. Після активації даної функції, абонент буде користуватися мобільним мережею у звичному для неї режимі. Але при цьому зможе отримувати додаткові бонуси за витрати зі свого рахунку.

Якщо абонент витратив 1 гривню на оплату мобільного зв’язку – значить отримає 1 бонус на свій рахунок. Отримати ще додаткових 5 бонусів можна, якщо абонент буде використовувати інтернет опівночі. Багатьом клієнтам, які мають вже активовану бонусну програму нічого більше робити не потрібно, оскільки бонусна програма буде працювати в автоматичному режимі. Ніяких додаткових дій робити не потрібно.

Важливо! Тільки користувачі тарифу на передоплаті можуть отримати бонуси за використання мобільного інтернету.

Якщо в абонента тариф на контрактній основі – послуга по нарахуванню бонусів встановлена ​​автоматично. Нічого додатково активувати вже не потрібно.

Перевірка кількості бонусів оператора Водафон

Існує кілька способів для того, щоб перевірити кількість накопичених вже бонусів

  1. Якщо клієнт використовує тариф на передоплаті:
    1. запит на номер *777*1#;
    2. відправити безкоштовне смс-повідомлення на номер 20172.
  2. Якщо абонент використовує тариф на контрактній основі:
    1. відправити запит на номер *110*14#.

Куди можна витратити все накопичені бонуси

Всі бонуси, які користувачі можуть отримати в мережі Водафон або МТС, вони можуть витратити на покупку товарів і послуг від усіх партнерів цього мобільного оператора.

На що можна витратити накопичені бонуси:

Якщо абонент не хоче використовувати бонуси для покупки речей або послуг, то можна бонусами оплатити мобільний рахунок або замовити додаткові послуги. Все це можна зробити в мобільному додатку від Водафон або ж просто відправити спеціальний запит.

Можна замовити такі послуги, які оплачуються за допомогою накопичених бонусів:

Exit mobile version