активувати сим карты водафон

Активація SIM-карти Vodafone. Як це зробити, покрокова інструкція

Після того, як був куплений стартовий пакет Водафон – потрібно активувати sim-карту, щоб здійснювати дзвінки та отримувати повідомлення. Активація сімки нескладна та слідуючи покрокової інструкції зробити все можна дуже швидко.

Сьогодні пакети послуг містять універсальну mini-micro-nano карту. Яка підійде до будь-якого телефону. І для нових смартфонів її не потрібно обрізати.

Активувати нову СІМ – Інструкція

активувати через карту активувати через данні с картки

Як тільки абонент вставить сім-карту в пристрій, телефон запитає PIN-код. Для Водафон – це 0000. Стандартний код, який легко запам’ятати, якщо телефон відключився, а абонент забув відключити “Запит PIN-коду” в настройках безпеки телефону.

Якщо Ви ввели пін-код невірно три рази – сім-карта буде заблокована. Виключно з метою безпеки. В такому випадку, телефон запитає ввести PUK-код. Він зазначений на скретч-карті зі зворотного боку. Буде 10 спроб для введення.

Якщо PUK-код був втрачений, просто зателефонуйте до контакт центру, для його відновлення – 111. Після з’єднання з оператором, поясніть ситуацію та назвіть, як мінімум три мобільні номери на які дзвонили найчастіше.

Після введення пін-коду, потрібно зробити останній крок для активації сімки. Це зателефонувати на номер гарячої лінії – 111.

номер горячей линии

Після здійснення першого дзвінка – карта буде активна 60 днів. А якщо поповнити баланс на мінімальну суму від 5 грн., то – 365 днів. Якщо схитрувати та скористатися послугою “Переказ грошей” – рахунок поповниться, але активації не відбудеться.

смс от водафон

Важливо! Якщо протягом 180 днів сім-карта не буде активна – оператор має право її заблокувати!

Після успішної активації карти на Ваш номер прийде СМС-повідомлення про це. Після цього ви зможете отримати додаткові послуги такі як: реєстрація в Інтернет-Помічнику або MyVodafone.

Корисні послуги при активації нової сім

Полезные услуги

Більш того, оператор Водафон пропонує своїм абонентам послугу “Мій новий номер”. Яка дозволить оповістити контакти з телефонної книги про зміну телефонного номера.

Для її підключення потрібно:

  • подзвонити на короткий номер 765 (безкоштовно в мережі Vodafone) або відправити повідомлення;
  • вказати свій старий номер в міжнародному форматі. Наприклад: 380501212123;
  • встановити переадресацію на старій карті, вказавши новий номер;
  • отримати повідомлення про підключення послуги.

услуга мой новый номер

І тепер кожен раз, як Вам будуть дзвонити на старий номер, абоненти почують голосове повідомлення про новий номер. А на Ваш телефон надійде повідомлення з номером, який намагався Вам зателефонувати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector