Активація 3G і 4G інтернету від Водафон (МТС) – як швидко отримати налаштування на телефон

Будь-який користувач інтернету, напевно, чув про технології мобільного зв’язку третього і четвертого покоління. 3G, 4G- third generation – дозволяє не просто забезпечити швидкісний мобільний доступ до інтернету, а й організувати якісну відеотелефонний зв’язок, дати можливість використовувати телефон в якості мініатюрного кінотеатру. Крім того, мережі 3G і 4G краще захищені від обривів зв’язку в русі, а при хорошому покритті повністю виключає обриви. Саме тому у користувачів компанії Vodafone (МТС) Україна виникають питання про те як проходить процес активації інтернету 3G і 4G.

Процес активації

процесс активации интернета водафон

Окремою інформації, що стосується інтернету третього покоління і способів його підключення, на офіційному сайті знайти складно. Тому зберемо всю наявну інформацію і представимо в зрозумілій формі.

Перше, що необхідно зробити користувачеві перед підключенням зв’язку – упевнитися, що наявний телефон, підтримує даний вид з’єднання. Знайти подібну інформацію можна:

  • в інструкції до влаштуванню;
  • в технічних установках телефону;
  • на сайтах, присвячених мобільнішим.

Друге, переконуємося, що 3g, 4g можна користуватися в місцевості проживання абонента. На сайті Vodafone є карта покриття. Потрібно ввести найменування населеного пункту і зрозуміти, що в ньому 3g або 4g доступний.

общение через мобильный интернет

За ідеєю, після цього досить вставити сім-карту в смартфон або планшет, підключити тарифний план, який передбачає доступ до інтернету третього покоління, щоб користуватися ним.

Третій крок, автоматична настройка параметрів мережі, піде, якщо телефон підтримує 3G або 4G, але не підлягає самоналаштуванню. Попередньо переконайтеся, що функція підключення телефону до мережі по сім-карті активна.

информация по настройке телефона

На офіційному сайті компанії Vodafone є спеціальний розділ, присвячений активації інтернету незалежно від режиму мережі: від 2g до 4g. Знаходиться він за адресою www.vodafone.ua в розділі Internet Vodafone Україна:

  1. Відкриваємо сторінку.
  2. Натискаємо на пункт “Автоматичні” настройки.
  3. Вводимо номер мобільного телефону в федеральному форматі.
  4. Підтверджуємо наміри заповненням поля захисної капчи.
  5. Натискаємо на функцію “Надіслати настройки”, тим самим погоджуючись на обробку персональних даних.
  6. Чекаємо, коли пристрій активує самостійно 3g або 4g.

При успішній реєстрації смартфона або планшета в мережі, на дисплеї з’явиться значок 3G або 4G.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector