Utel (Трімоб) – Тарифний план Інтернет БЕЗЛІМ: умови, переваги

Ох вже, це солодке слово “безліміт” в мобільному зв’язку, що обіцяє повну свободу, необмеженість в отриманні всіляких телекомунікаційних задоволень. Радує, що за необмежений ресурс потрібно в якості оплати цілком обмежена сума грошей. Тариф від “3Моб” під багатообіцяючою назвою “Інтернет БЕЗЛІМ” сподобається тим, хто не звик собі ні в чому відмовляти.

Опис тарифу Інтернет Безлім

что входит в тариф интернет безлим

Тарифний план “Інтернет БЕЗЛІМ” підійде власникам мобільних портативних ПК і смартфонів, які отримують обслуговування в компанії на основі передоплати.

До складу пакету входить набір послуг:

  • Необмежений доступ до інтернет-трафіку протягом місяця;
  • 1000 хвилин, а це, до речі кажучи, 16,5 годин, для розмов з абонентами, підключеними до будь-якого з національних мобільних операторів, а також на номери обслуговуються провідними мережами;
  • 1000 повідомлень в системі смс, без обмежень здійснювати підключення до мережі всередині України.

Щомісячна абонентська плата становить 382,5 гривні, з урахуванням державних податків і зборів до Пенсійного фонду країни.

Для кого призначений Інтернет Безлім

целевая аудитория интернета безлим

Як то кажуть, красиво жити не заборониш. Тому цілком можливо, що безлімітний тариф підійде приватній особі, що розташовується фінансовими засобами на його оплату.

Дуже зручно з таким ресурсом буде підприємцю, який веде активну роботу з безліччю клієнтів і партнерів по бізнесу. Для фрілансера, що використовує в роботі доступ до світової інформаційної мережі, тарифний план забезпечує можливість заробітку.

Послуги поза планом і при вичерпанні обсягу

Условия при исчерпании объема

Складно уявити, якщо раптом пакетного ресурсу стане недостатньо або він закінчиться до закінчення встановленого терміну. Але завжди можна продовжити стан БЕЗЛІМ, правда, вже за окрему плату:

 ТриМобНаціональний роумінг
Інші мобільні оператори
Фіксований зв'язокПоза Україною
Інтернет*0,200,20
Дзвінки**0,300,30
в відео форматі0,07
СМС***0,350,834,25
ММС***0,540,54

Одиниці виміру:

  • * Грн/Мбайт;
  • ** грн/хв;
  • *** грн/шт.

Умови при затримці платежу

Зв’язок не перерветься, якщо абонент вчасно не поповнить баланс на необхідну для абонентської плати суму. Станеться тільки те, що послуги входять в пакет послуг не буде нараховано. Але буде стягуватися плата, згідно тарифікації понад пакет. Тому для раціонального витрачання коштів – не забувайте вчасно поповнювати баланс рахунку!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector