Utel (Тримоб) - тарифные планы Мобильный (на условиях договора)

Тарифні плани “Мобільний” від 3mob (Utel) для контрактних абонентів

Може бути без Інтернету жити можна, але з ним простіше і цікавіше. Адже в ньому актуальні новини, найкращі фільми та відео продукція, листи та повідомлення від близьких людей. Саме тому “ТриМоб” розробив пакети під назвою “Мобільний”. Які влаштують тих, хто тільки робить перші кроки в освоєнні інтернет-простору і є активним користувачем.

Опис лінійки тарифів Мобільний для контракту

линейка тарифов Мобильный для контракта

Лінійка тарифів включає чотири унікальні продукти:

 1. “Смарт 64” передбачає при внесенні на рахунок абонентської плати в розмірі 64 гривень нарахування винагороди в розмірі 136 бонусних одиниць. Обсяг щомісячного трафіку становить 100 Мбайт, яких достатньо для користування:
  1. соціальними мережами без переходу по посиланнях;
  2. електронною поштою;
  3. ресурсом системи коротких повідомлень;
  4. новинною інформацією;
  5. на додаток до пакета послуг йде вдосконалена SIM-карта (USIM) з будь-яким розміром.
   Описание Тарифные планы Мобильный
 2. “Мобільний Стандарт” вартістю 120 гривень дозволяє використовувати 10 240 мегабайт повноцінного мобільного інтернету в місяць (включаючи більше 3000 в мережі інших операторів на Україні). Перебуваючи в будь-якому місці: на відпочинку, у відрядженні, чекаючи громадський транспорт можна, крім звичного онлайн-спілкування, слухати музику і переглядати відео.
 3. “Мобільний Необмежений +” з абонентською платою в розмірі 180 гривень – 25600 мегабайт трафіку з можливістю завантажувати для перегляду кінофільми і великі інформаційні файли. 5120 Мбайт обсягу можна використовувати в національному роумінгу.
 4. “Мобільний” Ультра +” – за 200 грн. В місяць повна свобода мобільного інтернету з щоденним трафіком в розмірі 1650 Мбайт: хочеш – розважайся, хочеш – працюй. У мережі” 3Моб “та інших українських операторів.
 5. “Інтернет Преміум” – не лімітований по швидкості, кількості, мережевому підключенню високошвидкісний доступ в інтернет за 300 гривень в місяць.

При вичерпанні пакета

что делать если закончился пакет услуг

Зв’язок не перерветься і можна буде користуватися трафіком, навіть якщо пакетний обсяг закінчиться. Але обслуговування відбуватиметься за окремою тарифікацією (грн / Мбайт).

Інтернет:

 • за технологією підключення до мережі з будь-якого місця всередині мережі – 0,10;
 • з можливістю використання мережі іншого оператора всередині України – 0,13.

Придбання універсального модуля ідентифікації абонента обійдеться у 20 грошових одиниць. Варто враховувати, що тарифікація відбувається з урахуванням нарахованих податків на додану вартість. Окремо нараховуються 7,5 відсотка – комісійний пенсійний збір.

Можливість економії

как можно экономить на тарифах

Перевага продукту “Мобільний” в тому, що при використанні обсягу до закінчення терміну користування, можна придбати за гривні додатковий пакет трафіку для двох планів “Стандарт” і “Необмежений +” за:

 • 30 – 1024;
 • 40 – 2048;
 • 50 – 5120.

Так само ви можете спокійно керувати своїм рахунком, через “Особистий кабінет” або за допомогою USSD-запитів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector