Utel (Тримоб) - тарифные планы Мобильный

Тарифні плани “Мобільний” від 3Mob: умови, підключення та перехід

Для більшості людей телефон – не тільки звичний засіб голосового спілкування, а й можливість увійти у світову мережу, поспілкуватися з друзями, які проживають на іншому кінці світу; дізнатися важливу новинну інформацію і, врешті-решт, знайти необхідний кулінарний рецепт. Саме для такої категорії людей, які не “зависають” в Інтернеті, а використовують його в обмежених кількостях, створена лінійка з двох продуктів “Мобільний”.

Опис видів тарифу Мобільний

линейка тарифов мобильный

Два пакета об’єднані в один план під назвою “Мобільний”, тому що в основі нього лежить можливість отримати доступ до інтернет-трафіку:

 1. “Мобільний Старт” обсягом в 550 мегабайт розрахований для новачків в справі освоєння інтернет-простору. Даного ресурсу досить, щоб:
  1. перевірити електронну пошту;
  2. написати замітку на сторінці соціальної мережі;
  3. поспілкуватися в онлайн-чаті;
  4. зайти на сторінку свого стільникового оператора і познайомитися з новинками.
  5. Плюсом до інтернету йде 100 хвилин для спілкування всередині мережі та на домашні номери, абонентам, що знаходяться в Україні. Абонентська плата на місяць становить 30 гривень.
   Описание планов Мобильный
 2. “Мобільний Легкий”, на відміну від побратима, пропонує в три рази більше інтернету – тисячі п’ятсот тридцять шість Мбайт. Звичайно, серфінгувати з ним по сайтам і переглядати онлайн кінофільми немає можливості, але можна:отримувати необхідну інформацію;
  1. вести листування;
  2. завантажувати книги на пристрій;
  3. дистанційно працювати;
  4. 100 бонусних хвилин на розмови з абонентами “ТриМоб” і воліють фіксований зв’язок не будуть зайвими. Все це за 60 гривень на місяць.

Пакет підійде власникові кишенькового комп’ютера або телефонного пристрою з можливістю доступу у світову інформаційну мережу. Користувачеві, який використовує можливості інтернету для вирішення “легких” завдань.

Послуги поза трафіку

Услуги вне трафика плана Мобильный

Якщо абонент активно буде користуватися наданими пакетом і вичерпає його до терміну, зв’язок не перерветься. Але оплачувати послуги доведеться по окремій тарифікації:

 Мережа "ТриМоб"Національний роумінг
Мобільний інтернет*0,13
0,13
Дзвінки**
Вихідні0,30

Одиниці виміру:

 • * Грн / Мбайт;
 • ** грн / хв.

Варто враховувати, що в тарифи включено ПДВ, але додатково нараховується збір у Пенсійний збір, що становить 7,5 відсотків від ціни послуги без ПДВ.

Підключення тарифу Мобільний

подключение к тарифу от ютел тримоб

Підключитися в ТП “Мобільний” можуть абоненти “ТриМоб” і мають намір ними стати, шляхом покупки в офісі продажів стартового пакета за 30 гривень.

Зміна тарифу

У будь-який час тарифний план можна безкоштовно змінити, використовуючи дзвінок:

 • в контакт-центр за номером тисячі сто вісімдесят вісім;
 • на Гарячу лінію 0800501188.

Або використовуйте інші короткі номери, для вирішення свого питання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector