Utel (ТриМоб) - Карта покрытия

Карта покриття 3g інтернету від utel (Трімоб)

ТОВ “Трімоб” є одним з найбільших мобільних операторів України. Діяльність його обчислюється з 1 січня 2012 року. Перш компанія носила назву Utel і була філією ПАТ “УкрТелеком”. Ще в березні 2010 року “УкрТелеком” розпочав співпрацю з “КиївСтар”. Це дозволило перебувати на зв’язку навіть тим, хто проживає у віддалених районах. Оскільки “КиївСтар” займає провідну позицію та охоплює 99,9% України. Саме з цього інтернет 3g від Utel (Трімоб) працює по всій Україні.

Переваги підключення до 3g від utel (Трімоб)

преимущества 3g от utel (Тримоб)

На сьогоднішній день підключення до мережі “ТриМоб” має багато переваг:

  • ТОВ “ТриМоб” – єдиний оператор зв’язку, що підтримує технологію GSM / WCDMA;
  • використовує частоту, на якій працюють сучасні смартфони;
  • покриття мережі охоплює всі великі міста України та займає 18% території всієї країни;
  • автоматично підключається до національного роумінгу (в разі виходу абонента із зони 3G);
  • підтримує роумінг та є ідеальним рішенням для відряджень і подорожей;
  • можливість підключення свого пристрою безпосередньо до швидкісного інтернету.

Основний фактор, що впливає на роботу цього оператора – наявність базової станції, радіус дії якої становить всього 5 км. Однак навіть при відсутності зони покриття, ваш телефон переходить в режим роумінгу. Це дозволяє користуватися wi – fi інтернет у своєму мобільному навіть у віддалених куточках країни.

Перевірка покриття

карта покрытия ютел

Мобільна мережа 3g від utel (Трімоб) розвивається, застосовуються нові технології. Швидкісний інтернет надається по всіх великих містах.

Швидкість передачі / прийому інформації становить 7,2 Мбіт в секунду, але при видаленні від базової станції падає. На такий випадок технічні фахівці компанії радять додатково використовувати мобільний роутер і GSM антену. За межами доступу до мережі відбувається автоматичний перехід в роумінг “Київстар”, зі швидкістю 236 Кбіт в секунду.

На офіційному ресурсі оператора розміщено інтерактивну карту. Для перевірки якості покриття оператора ви можете ставити галочки ввести вручну назву свого населеного пункту. Після відзначте галочками мобільних операторів, яких хочете перевірити. Далі визначитеся з обладнанням.

Якщо технічна сторона питання викликає труднощі – звертайтеся до фахівця контакт – центру, набравши короткий номер 1188. Телефонуйте з міського, або є абонентом іншого оператора? Скористайтеся телефоном 0800501188.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector