Фенікс – як зв’язатися з оператором з території України

Після відключення населення Донецької Народної Республіки від послуг оператора Водафон, ситуація з мобільним зв’язком ускладнилася. Жоден український оператор не працює на території ДНР. Жителі України втратили можливість зателефонувати родичам і близьким, які залишилися в Донецьку та прилеглих містах. Однак знаючі люди впевнені, що паніка в цьому випадку є передчасною. Для відновлення телефонного спілкування досить мати під рукою комп’ютер, підключений до інтернету. Це допоможе скористатися спеціальним сервісом.

Зателефонувати через інтернет – дзвінок в ДНР

Позвонить через интернет - звонок в ДНР

Якщо ви перебуваєте на території ДНР, тоді проблем зв’язатися з оператором не виникає взагалі, достатньо зателефонувати на номер: +38 (071) 0995099 або +38 (062) 3032099. В інших же випадках не все так просто.

Оператор – монополіст Фенікс теж не доступний для дзвінка з території України. Але рішення знайдено, і тепер всі бажаючі зможуть дзвонити та спілкуватися за допомогою інтернету. Яким же чином здійснюється зв’язок? Все просто. Є покрокова інструкція, слідуючи якій ви зможете зробити дзвінок:

 1. Відкриваємо браузер і знаходимо сайт Zadarma.com.
 2. Реєструємося. Це обов’язкова умова, інакше подзвонити не вийде.
 3. Поповнюємо рахунок сервісу. Сума поповнення буде невелика, оскільки вартість однієї хвилини розмови становить всього 0.028 долара. Тобто менше 1 гривні.
 4. У сервісі вибираємо вкладку “Послуги” і натискаємо на “Зателефонувати з сайту”.
 5. Вводимо проміжний номер Фенікс (вибираємо будь-який з 2 телефонів, зазначених на сайті).
 6. Слідуючи підказкам, набираємо номер для вихідного дзвінка.
 7. Як бачите, все просто та доступно навіть для недосвідченого користувача ПК.

Однак, може виникнути ситуація, коли з технічних причин подзвонити не виходить. Що робити в такому випадку – читайте далі.

Виправляємо неполадки

возможные проблемы

Якщо не вийшло додзвонитися, не поспішайте хвилюватися. Спробуйте застосувати ще один секрет. Для цього скористайтеся наступними підказками:

 1. На сервісі Zadarma.com відкриваємо вкладку “Налаштування”.
 2. З випадаючого списку вибираємо рядок “SIP – налаштування”.
 3. Натискаємо “Додати новий SIP логін”.
 4. Далі вводимо один з проміжних номерів і чекаємо підказок автоматичного голосового помічника.
 5. Набираємо телефон абонента, якому збиралися подзвонити.

Необхідно пам’ятати, що наведена вище інструкція допоможе тільки за однієї умови. Якщо ваші родичі та знайомі підключені до оператора Фенікс. І є власниками сім карт цього мобільного зв’язку.

Сподіваємося, що завдяки цим підказкам ви зможете завжди залишатися на зв’язку зі своїми близькими.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector