Тарифы домашнего интернета от Феникс

Тарифи домашнього інтернету Фенікс ДНР: варіанти і умови

“Фенікс” надає своїм клієнтам лінійку тарифних планів для Домашнього інтернету, який підійде для будь-якого рівня бюджету і потреб. Всі вони включають можливість користуватися послугами інтерактивного телебачення. Вашій увазі пропонується понад 250 телеканалів різної спрямованості в цифровому і HD – якості. Пакети підключення мають істотні відмінності за вартістю і швидкості передачі / прийому інформації. Серед них ви обов’язково зможете підібрати той, який буде відмінно відповідати вашим запитам і вимогам.

Тарифний план “Соціальний”

тарифный план социальный

За абонентську плату, що дорівнює 90 руб. в місяць ви отримуєте необмежений обсяг мережевого трафіку зі швидкістю 10 Мбіт в секунду. Додається послуга IPTV, що включає можливість перегляду 14 каналів цифрового телебачення.

Вартість підключення даного тарифного плану, як і переходу на інший становить 0 р.

Тариф домашнього інтернету “Оптимальний”

оптимальный тариф феникс

Щомісячна абонентська плата за використання комплекту послуг домашнього інтернету, складе 160 руб. в місяць. За ці гроші ви отримуєте вищу швидкість безлімітної передачі / прийому інформації (80 Мегабіт в секунду). Але і в 4 рази більше каналів інтерактивного телебачення. Надається 120 різноманітних телеканалів на будь-який смак.

Перехід на інший пакет, як і сама ціна активації, також дорівнює 0 р.

“Максимальний”

Домашнього интернету тариф максимальный от феникс днр

В рамках даного пакету ви отримуєте безлімітний інтернет-трафік з найвищою швидкістю 100 Мбіт в секунду. Надається можливість перегляду 257 каналів IPTV. Завдяки такому масштабному асортименту, ви зможете вибрати краще для себе і самостійно сформувати свій телевізійний контент. Абонентська плата за щомісячне користування становить 240 рублів.

За активацію тарифного плану “Максимальний” і перехід на будь-який інший плата також не стягується.

Підключення та обслуговування проводиться на підставі Публічного договору приєднання на надання послуги з доступу до мережі інтернет.

У разі несвоєчасного поповнення особового рахунку доступ в мережу буде заблокований.

У разі виникнення проблем з обслуговуванням, для отримання більш докладної інформації або консультації з питань, що цікавлять ви можете звернутися до фахівців call – центру. Співробітники з радістю вам допоможуть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector