Домашний интернет Феникс

Як можна оплатити домашній інтернет від Фенікс ДНР

ДП Республіканський оператор зв’язку Фенікс надає своїм абонентам послугу “Домашній інтернет”. Доступ здійснюється завдяки FTTB технології. Це дозволяє надавати своїм клієнтам максимальну швидкість інтернет обслуговування (до 100 Мегабіт в секунду) без необхідності користуватися модемом.

Перед тим, як залишити заявку на підключення, ви можете перевірити, наскільки це можливо технічно. Для перевірки необхідно зайти на офіційний ресурс оператора і ввести свою адресу місцеперебування в розділі “Перевірити можливість підключення”. Система визначить, чи зможете ви найближчим часом скористатися даною послугою.

Тарифи та комплекти послуг

виды домашнего интернета в феникс

В даний час Фенікс надає 3 тарифних плани для Домашнього інтернету, на вибір. Тарифи мають істотні відмінності як за вартістю, так і по запропонованого асортименту і носять назви:

  • “Соціальний”;
  • “Оптимальний”;
  • “Максимальний”.

Кожен тарифний план включає в себе різну швидкість безлімітного прийому і передачі інформації (інтернету) від 10 до 100 Мегабіт в секунду, і різну кількість доступних каналів інтерактивного телебачення (IPTV). Телеканали в цифровому і HD якості різної тематики підібрані з розрахунку на всі вікові аудиторії. Ви неодмінно знайдете серед них ті, які ідеально задовольнять запити всієї вашої сім’ї.

Оплата домашнього інтернету

заплатить за интернет

При несвоєчасному поповненні балансу вашого особового рахунку доступ до мережі блокується. Здійснити оплату можливо за допомогою будь-якого із запропонованих способів:

  • в поштових відділеннях;
  • банківським переказом;
  • за допомогою терміналів;
  • в офісі оператора.

Необхідно враховувати, що кошти на ваш особовий рахунок не завжди надходять протягом пари хвилин. В окремих випадках час надходження грошей може затягнутися до декількох днів. Тому, щоб уникнути непорозумінь, затягувати з термінами оплати не рекомендується.

При поповненні рахунку через Центральний банк Донецької Народної Республіки, “Пошту Донбасу” або Центр обслуговування абонентів комісія за операцію не стягується.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector