Феникс Настройка WI-FI роутера

Як правильно налаштувати Wi-Fi роутер, для роботи з інтернетом від Фенікс ДНР

Республіканський оператор Фенікс надає своїм абонентам послуги зв’язку інтернет. Один з видів обслуговування – підключення доступу в мережу за допомогою Wi-Fi роутера. Завдяки технології Wi – Fi, точка роздачі синхронізується з усіма пристроями, які передбачають зв’язок інтернет. В результаті ви можете виходити в мережу з будь-якої точки своєї квартири. З ноутбука, комп’ютера, телефону або планшета одночасно.

Перед використанням роутер необхідно налаштувати. Цей процес практично не відрізняється особливою складністю і не повинен викликати особливих труднощів.

Настроювання бездротового з’єднання

настройка беспроводного wi-fi

Для прикладу візьмемо маршрутизатор виробника D – Link.

Здійснюється в кілька етапів:

 1. Перейдіть в розділ мережевих налаштувань комп’ютера, знаходяться в папці “Панель керування”, і ставимо позначку на “Отримання IP адреси автоматично”.
 2. Наступний крок. Запускаєте зручний для вас інтернет браузер, на адресу сайту необхідно вказати наступний – 192.168.0.1
 3. Після введення даних, роутер запросить login і пароль. Якщо заводські настройки не змінювалися раніше, то у двох рядках вкажіть – admin.
 4. Далі система відкриває нове вікно, де вам треба вибрати тип Налаштувати вручну.
 5. Натискаємо на розділ “Мережа” і вибираємо “WAN”.
 6. Встановлюємо динамічний тип з’єднання (Dynamic IP).
 7. Натискаємо на підрозділ “Різне” і підключаємо функції “NAT” і “IGMP”.

Далі налаштовуємо мережу Wi – Fi та режим шифрування. Для цього в “Основних налаштуваннях” в рядок “SSID” вводиться назва мережі.

проводной и безпроводной интернет

Наступним кроком налаштовуємо безпеку. Щоб все правильно налаштувати, перейдіть на налаштування мережевої аутентифікації, після цього Вам необхідно знайти рядок WPA-PSK \ WPA2-PSK mixed. На наступному етапі необхідно буде знайти поле під назвою – “Ключ шифрування PSK” пишемо бажаний пароль, для того щоб стандартний був замінений на новий, натисніть “Змінити” і зберігаємо.

Настроювання дротового Wi-Fi роутера

проводной роутер -настройка

Пристрої, у яких відсутнє VPN з’єднання, спочатку підключаються за допомогою кабелю. Його слід підключити до порту WAN, а комп’ютер під’єднується до LAN – порту. Одночасно до мережі підключається адаптер харчування.

Наприклад, налагодження модему фірми TP – Link здійснюється в кілька етапів:

 1. У відкритому браузері вводимо адресу 192.168.1.1.
 2. У рядках “Користувач” і “Пароль” вказуємо admin.
 3. А в розділі Мережа, вибираємо WAN і динамічний тип підключення.
 4. Тиснемо Ок і робимо перезавантаження Wi-Fi.
 5. В налаштуваннях безпеки шукаємо “Бездротовий режим / Захист”.
 6. Ставимо позначку на Pelsonal (Recommended).
 7. Встановлюємо автоматичне шифрування, зберігаємо і перезавантажуємо наш пристрій.

Залишилися питання? Зверніться до відділу технічної підтримки за номером гарячої лінії. Фахівці обов’язково вам допоможуть.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector