Феникс настройка ПК для использования интернете

Фенікс – як налаштувати комп’ютер для роботи в інтернеті

Регіональний оператор надає своїм клієнтам можливість користуватися домашнім інтернетом. Для підключення послуги від Фенікс вам необхідно підготувати та налаштувати свій персональний комп’ютер. Стандартні установки телефону від вашої операційної системи. Далі ми розглянемо докладніше здійснення такої операції для Mac OS, Ubuntu і декількох версій Windows.

Налаштовуємо Ubuntu ьа Apple

Настраиваем Ubuntu и Apple

Підготовка до підключення ОС Ubuntu здійснюється через меню користувача. Відкривається вікно, в якій натискаємо на значок “Мережа”. Далі вибираємо зі списку “Проводове”, потім тиснемо на “Параметри”. Вибираємо “Параметри IPv4”, спосіб здійснення настройки “Автоматично” і зберігаємо. Праця завершена!

При установці даних на Apple в меню вибираємо пункт “Системні налаштування”, далі натискаємо на “Мережа”. У списку “Розміщення” вибираємо “Автоматичне”, а в розділі “Конфігурація” вводимо “Використовуючи DHCP”.

На цьому настройка завершена. Тепер вам відкритий доступ до глобальної павутини.

Налаштування інтернету від Фенікс ДНР на Windows

настройка интернета от феникс днр для виндовс

Налаштування здійснюються на версіях 7,8,9, XP і Vista.

Розглянемо порядок підготовки ПК для популярної 7:

  1. Починаємо роботу з наведення курсору на кнопку “Пуск”.
  2. Кількома і переходимо в “Панель управління”, не забуваючи в “Перегляді” вказати параметр “Великі значки”.
  3. Потім тиснемо на “Центр управління мережами” / “Зміна параметрів адаптера”. Відкривається табличка установки подальших налаштувань.
  4. Вам буде потрібно знайти та натиснути “Підключення по лок. Мережі” і шляхом натискання правої клавіші комп’ютерної мишки вибрати “Властивості”.
  5. Далі знімаємо позначку (галку) з рядка “Протокол Інтернету версії 6 (TCP / IPv6)” і ставимо нову на “Протокол інт.версіі 4 (TCP / IPv4)”.
  6. Потім виділяємо цю строку і знову натискаємо “Властивості”. Відзначаємо галочкою 2 рядки отримання:
    1. IP-адреса автоматично.
    2. Адреса DNS-сервера автоматично.

Пристрій готовий до роботи з інтернетом.

Порада: якщо на вашому ПК встановлена ​​ця операційна система, але її назви не знаєте, проведіть наступну маніпуляцію: одночасно натисніть 2 клавіші “Win” і “Pause Break”. Відкриється сторінка з детальною інформацією про ваш комп’ютер. У правому верхньому куті ви виявите назва версії Windows, встановленої на ПК.

Детальніше про параметри на інших версіях Windows ви отримаєте, зайшовши на офіційний ресурс “Фенікс”, або звернувшись до фахівців Call-центру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector