Феникс - Звонки за границу

Дзвінки за кордон від Фенікс ДНР: тарифікація і умови і здійснення

У всіх абонентів регіонального оператора Фенікс є можливість здійснювати вихідні виклики не тільки на територію Співдружності Незалежних Держав, а й в більш далеко розташовані закордонні держави. Завдяки відмінно налагодженій мобільному обслуговування, ви зможете зателефонувати за кордон без будь-яких проблем.

Дзвінок в країни СНД

звонок в снг

Згідно з даними сайту, найпопулярнішою (після Росії) республікою, з якою здійснюється мобільний зв’язок, є Казахстан.

Вартість розмови залежить від оператора, який здійснює послуги стільникового комунікації та коливається від 5 до 300 рублів за хвилину спілкування.

Зателефонувати в Білорусію ви зможете за ціною від 60 р/хв. В Узбекистан – всього за 5 – 15 рублів. Тарифікація похвилинна.

Дзвінки за кордон

Мобильное обслуживание за кордон

Компанія “Фенікс” також дозволяє зробити дзвінок практично в будь-яку точку земної кулі. Телефонний зв’язок здійснюється як з країнами Європейського союзу, так і з іншими материками. При цьому зателефонувати до Австралії можна навіть дешевше, ніж в ближнє зарубіжжя. При дзвінку в Грузію виклик буде тарифікуватися не менше, ніж 30 рублів за хвилину. А телефонні переговори з Австралією, Великобританією, Данією або Норвегією обійдуться вам від 5р/хв.

Також при бажанні можна зробити дзвінок на територію острівних держав.

Назва островів і мінімальна ціна за хвилину розмови представлені в таблиці нижче:

НазваМинимальна вартість за хв
(тарифікація похвилинна)
Японія5
Бангладеш10
Домініка15
Філіппіни20
Мадагаскар100

Важливо! При наборі міжнародного номера телефону переконайтеся, що ваш баланс має наявністю коштів для оплати двох перших хвилин розмови. Наприклад: при телефонної розмови на територію Білорусії на вашому рахунку повинно бути не менше 120 рублів.

международная связь феникс днр

У розділі “Міжнародний зв’язок” є більш точна інформація про дзвінки за кордон. Ввівши код потрібного вам телефонного оператора, ви дізнаєтеся, якою сумою слід розташовувати, щоб зателефонувати в ту чи іншу державу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector