как позвонить оператору лайф

Як зателефонувати без грошей на рахунку? Послуга “Заплати за мій дзвінок” від LifeCell

Сьогодні користувачам оператора Лайфселл хотілося б розповісти про послугу “Заплати за мій дзвінок”. Можна буде дзвонити в будь-який зручний момент до своїх рідних і близьким. Навіть, коли на рахунку користувача навіть недостатньо необхідних коштів. Коли користуєшся такою послугою можна буде здійснювати будь-кому дзвінки. Уся розмова буде коштом людини, який приймає цей дзвінок. Необхідно пам’ятати, що такий дзвінок здійснюється тільки за згодою приймаючої сторони. Ціна цього дзвінка буде всього три гривні. Але щоб додзвониться, за нього повинен заплатити людина, яка приймає цей дзвінок. Також необхідно пам’ятати, що максимальна тривалість дзвінка повинна становити всього лише три хвилини.

Як користуватися послугою Заплати за мій дзвінок

как пользоваться услугой

Будь-який абонент зможе при недостачі необхідної суми грошових коштів на своєму рахунку здійснювати дзвінок коштом іншого абонента. Для цього необхідно буде набрати номер абонента, до якого потрібно зробити цей тип дзвінка в міжнародному форматі та далі натиснувши клавішу виклику, дочекатися з’єднання.

Коли Ви робите такий дзвінок і недостатньо коштів, то автоматичне меню скаже про існування послуги під назвою “Заплати за мій дзвінок”. Якщо Ви хочете, щоб за Вас заплатили, то для підтвердження цього необхідно буде натиснути клавішу 1. В разі, коли ця послуга для Вас абсолютно цікава, то можна буде просто покласти трубку.

Пользование услугой Заплати за мой звонок

Коли буде відбуватися дзвінок до абонента за такою послугою, то він відразу ж побачити ваше ім’я і номер мобільного. Після підняття трубки, відразу ж буде голосове меню. Яке скаже про те, що необхідно заплатити за цей дзвінок. У разі згоди на оплату цієї розмови необхідно натиснути цифру один. Якщо відмова – потрібно буде просто повісити трубку. Все дуже просто і легко. Необхідно дуже швидко приймати рішення, оскільки потім автоматично з’єднання буде перервано.

Особливості послуги

За допомогою такої можливості можна легко залишатися на зв’язку зі своїми близькими та друзями. Ця послуга буде доступна кожному абоненту оператора LifeCell. Тривалість розмови не повинна перевищувати трьох хвилин. У день можна замовити тільки двадцять таких послуг. Варто пам’ятати, що ця функція не працює разом з послугою на заборону визначення номеру мобільного телефону. У вартість вже включені всі можливі збори та комісії, що існують на території України.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector