Як замовити послугу “Нічний інтернет” від lifecell? Опис і вартість послуги

Сьогодні увазі читачів хотілося б представити унікальну можливість від мобільного оператора Лайфсел під назвою “Нічний інтернет”.

Відмінне рішення, яке добре підійде, як для планшетів, так і для персональних комп’ютерів. Завдяки такому рішенню, можна буде отримати 15 Гігабайтів для використання інтернетом на цілий місяць всього лише за 30 гривень. Для користування послугою потрібен смартфон або планшет або ж персональний комп’ютер.

Вартість послуги Нічний інтернет

ночной интернет от лайф

Для того, щоб замовити таку послугу необхідно, щоб на рахунку користувача була сума не менше тридцяти гривень. Термін дії, як уже згадувалося раніше становитиме цілий місяць. Досить недорого і вигідно для кожного користувача, який намагається заощадити або хоче весь час бути на зв’язку в інтернеті зі своїми близькими або друзями.

Обсяг наданої послуги можна використовувати тільки в нічний час. А саме з 00.00 ночі до 7.59 ранку. Послуга надається тільки на території України.

Важливо! По закінченню терміну користування послугою, а саме 30 днів, послуга буде підключена повторно. Якщо на балансі буде достатньо коштів. В іншому випадку, послуга буде деактивована на 90 днів.

Як замовити таку послугу

как заказать услугу

Існує два можливих варіанти, щоб підключити цю унікальну можливість:

  • зробити абсолютно безкоштовний дзвінок зі свого смартфона на комбінацію цифр *123*1# і натиснути клавішу виклику;
  • підключити опцію, використовуючи особистий кабінет додатки “Мій LifeCell”;
  • подзвонити в службу підтримки користувачів зі стаціонарного телефону за номером 0800205433 або ж з мобільного за номером 5433. Це буде абсолютно безкоштовно для всіх користувачів мобільного оператора Лайфселл.

Підсумок

Сьогодні Лайфселл є одним з кращих мобільних операторів, який дуже дбає про своїх користувачів. Будь-який тариф оператора розроблений відповідно до зростаючих запитів користувача. Сьогодні користувачі хочуть отримувати, як можна більше переваг. Шкода, що не всі мобільні оператори можуть впоратися з цими зростаючими бажаннями. У будь-який момент можна буде відвідати офіційний сайт і більш детально ознайомитися з усіма перевагами та можливостями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector