Як підключити послугу “Заборона визначення номера” від lifecell? Вартість послуги і як працює

Сьогодні кожен абонент відомого мобільного оператора під назвою Лайфселл отримує величезний спектр можливостей для здійснення дзвінків і їх отримання. Однією дуже цікавою можливістю є послуга “Заборона визначення номера”. Для абонентів, які бажають залишатися в анонімному режимі. Тобто, щоб інші користувачі не знали їх номер телефону, діє унікальна можливість приховати його. Дана пропозиція дозволяє дуже добре приховувати номер мобільного телефону користувача від всіх інших абонентів, до яких і відбувається цей дзвінок.

Вартість пропозиції

Запрет определения номера

Така послуга є платною для всіх абонентів. Ціна її разом з усіма зборами та комісійними становить – 21 гривню за один місяць використання.

Як користуватися цією пропозицією

как пользоваться услугой запрета определения номеров

Для того, щоб нормально користуватися цією послугою її, в першу чергу, необхідно буде спочатку підключити. Для цього потрібно буде вибрати одне з можливих варіантів дій:

  • набрати спеціальну комбінацію цифр *123*2547# і натиснути клавішу для здійснення дзвінка, після чого потрібно буде підтвердити запит.
  • відправити спеціальне смс-повідомлення на комбінацію цифр 124, яка буде мати текст CLIR.
  • здійснити дзвінок на номер *123# і там вже вибрати спеціальну категорію під назвою Управління рахунками та вибрати під категорію Заборона на визначення номера.
  • далі необхідно вказати свій номер телефону і також ввести спеціальний пароль в формі внизу.

Заказ услуги запрета определения номера

Після того, як ця послуга буде підключена – номер мобільного телефону вже засекречений. І інші абоненти не зможуть його бачити, коли буде відбуватися дзвінок.

Кожна людина також зможе вибрати функцію по відображенню номера телефону в поточному дзвінку. Якщо людина хоче, щоб його номер бачили люди, до яких здійснюється дзвінок. Необхідно буде натиснути наступну комбінацію *31# і тоді номер мобільного телефону.

Також потім можна буде ще управляти ще номерами, вводити спеціальні настройки, стосовно відображення його та інші параметри.

Варто також звернути свою увагу, що ця послуга не діє на відправку смс-повідомлень. В цьому випадку абоненти, які отримують повідомлення будуть бачити номер, з якого сталася відправка.

Замовити послугу “Заборона визначення номера”

Для того, щоб замовити таку послугу необхідно буде здійснити дзвінок з мобільного телефону на комбінацію цифр *123*2547# і натиснути виклик.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector