Управління послугами Lifecell: як користуватися меню самообслуговування

Цікавою пропозицією для користувачів мобільного оператора Лайфселл буде послуга під назвою “Управління послугами”. Спеціалізоване меню, яке буде максимально допомагати людині управляти всіма послугами. Будь-яка людина зможе в будь-якому місці та в будь-який час, підключити або відключити будь-яку послуг, навіть перебуваючи в роумінгу.

Як користуватися послугою

как пользоваться опцией

Для того, щоб почати своє користування цими можливостями необхідно буде натиснути комбінацію цифр зі свого мобільного телефону *112#. Після чого, відразу ж на екрані мобільного пристрою, з’явиться спеціальне вікно. В якому буде відображена інформація про діючі послуги компанії, доступні до підключення. А також тут будуть послуги, які очікують своєї оплати.

Для перевірки всіх підключених послуг, в меню натисніть 1 і кнопку виклику. Після цього, можна буде побачити всі підключені послуги до вашого номера.

Завдяки такому меню кожна людина в будь-який час зможе дізнатися інформацію стосовно вартості цих послуг і при бажанні навіть їх відключити. А також, це відмінний спосіб, дізнатися куди можуть подітися гроші з балансу.

Крім цього, за допомогою даної послуги, можна перевірити всі підключені послуги, які не були сплачені. Для цього в меню введіть 2 і відправте. Після чого відкриється перелік послуг, які очікують оплати, тобто при поповненні рахунку, за них будуть списані кошти. Звичайно, при необхідності ви можете їх відключити прямо в меню.

управление услугами лайф

Варто відзначити, що це меню дає можливість дізнаватися інформацію тільки про додатково підключених послуг. Воно не відображає інформацію про послуги, передбачені тарифними планами LifeCell.

Послуги тарифного плану, ви можете перевірити за запитом *121#.

Коли потрібні “Управління послугами”

На перший погляд може здатися що дана послуга – марна. Однак це не так. Вона відмінно підійде для швидкої перевірки, якщо у вас списуються гроші незрозуміло куди. Або щоб швидко відключити непотрібні послуги, а доступу до інтернету або додатком Лайфа у вас немає.

Тому користуйтеся даним методом для перевірки всіх підключених опцій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector