Тариф Премиум

Тариф Преміум від Lifecell. Як підключити, вартість. Пакети “Стандартний” і “Ексклюзивний”

Кожен абонент мобільного оператора Лайфселл має унікальну можливість поміняти свій тариф на “Преміум контракт”. Що ж дає оператор в цьому тарифному плані? В першу чергу, варто звернути свою увагу саме на швидкість передачі даних в інтернеті, так вона буде досягати приблизно 64 Мбіт за секунду.

Жоден сьогоднішній провайдер не може надати таку швидкість даних. Вона відмінно підійде, щоб переглядати відео, сидіти в різних соціальних мережах, а також здійснювати відеодзвінки. Завдяки умовам такого тарифного плану, в будь-який час можна в онлайн-режимі слухати свою найулюбленішу музику.

Характеристика тарифу

особенности премиум тарифа

Ще одним привабливим плюсом цього тарифного плану є те, що перебивання в кожній із соціальних мереж є абсолютно безкоштовним. Все мегабайти в рамках цього пакета не будуть витрачатися на соціальні мережі. Це дуже зручно і дуже заманливо.

Також, завдяки цьому тарифному плану, можна буде безлімітно спілкуватися в мережі цього оператора. Більше не потрібно вести контроль балансу безкоштовних хвилин. Крім цього, абоненти отримають і безкоштовні хвилини на спілкування з іншими мобільними операторами. Звичайно, кількість хвилин буде вже обмежена. Це ще не єдиний мінус в Преміум тарифі. Так, наприклад, кількість мегабайтів для використання мережі інтернету буде також обмежено.

Додаткові характеристики тарифу Преміум

Дополнительная характеристика Тарифного плана Премиум

Як вже зрозуміло з опису вище цей пакет послуг орієнтований абсолютно на всі категорії населення. Тут можуть себе комфортно почувати любителі багато спілкуватися і також просунута молодь, для якої важливий тільки інтернет.

Цей тариф буває двох типів. Так, перший називається Стандартний, а пакет з великим переліком послуг буде Ексклюзивним. У першому варіанті, ціна цього тарифного плану становитиме приблизно 400 гривень на один місяць. Другий варіант буде у два рази дорожче. Звичайно, ціна більше, то і значить, що функціонал буде значно розширено. В основному, це торкнеться тільки дзвінків за кордон.

Характеристика тарифа Премиум

Якщо підключити ексклюзивний варіант, то абонент отримає сто вхідних хвилин для дзвінків і сто вихідних в роумінгу. Завдяки таким тарифом можна буде зробити дзвінок буквально в будь-якій державі світу. Як уже згадувалося раніше, дзвінки в мережі будуть безлімітними. Кількість безкоштовних хвилин на дзвінки на інші оператори буде 1500 і 3000 безкоштовних хвилин відповідно.

Також після поповнення балансу мобільного телефону на рахунок користувача будуть нараховані гігабайти для використання мобільного інтернету. Так, в пакеті Стандартний їх кількість буде всього лише 15 гігабайтів, а в Ексклюзивному варіанті їх буде приблизно 40 гігабайтів. Це досить багато якщо порівнювати з іншими мобільними операторами. Ну, звичайно, якщо дуже інтенсивно використовувати інтернет, то навіть цієї кількості може виявитися недостатньо. Тоді ціна кожних 50 мегабайтів становитиме 5 гривень.

Підсумок

Звичайно, тариф досить таки буде дорогою, але не дивлячись на це, в ньому величезна кількість функціональних можливостей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector