Роумінг від Лайф: умови використання за кордоном

Однією з найбільш примітних послуг від Lifecell можна вважати роумінг Лайф. Для її активації не потрібно виконувати якісь додаткові спеціальні підключення. Якщо людина буде перебувати за кордоном, то всі ціни будуть встановлені в автоматичному режимі.

Роумінг від Лайф – характеристики

характеристики роуминга от лайф

Якщо людина бажає вирушити в подорож в якусь країну, то необхідно раніше подивитися вартість роумінгу в цій державі. Наприклад, якщо відвідати Туреччину, то людина отримати безкоштовних п’ять хвилин, п’ятнадцять смс-повідомлень і п’ятдесят мегабайтів інтернету.

Якщо відвідати офіційний сайт, то можна буде побачити спеціальну таблицю, де будуть перераховані всі можливі країни, де діє подібна послуга, а також їх вартість. Якщо немає необхідної країни в списку, то необхідно буде звернутися в службу підтримки за більш детальною інформацією.

Одне з питань користувачів, які перебувати за кордоном, це, як легко і швидко зв’язатися з технічною підтримкою. Для цього потрібно зателефонувати за номером + 380-063-5433-111. Вартість дзвінка буде безкоштовною.

Особливості послуги “Роумінг від Лайф”

особенности использования

Коли людина буде перебувати за кордоном, то його мобільний телефон автоматично вибере найпотужніший сигнал з існуючих. Телефон може час від часу міняти мережі, якщо вони більш підходять в тій чи іншій ситуації.

Можна також дуже легко змінити всі налаштування і вибрати ручний вибір мереж. Тоді людина, сам зможе легко вибирати мережу, найбільш підходящу для його ситуації.

Увага! Мобільний оператор не буде нести ніяких відповідальностей за все послуги зарубіжних операторів.

Можна також ввести спеціальні команди, які встановлять заборони на деякі дзвінки або смс-повідомлення.

Додаткова інформація

дополнительные услуги в роуминге

Для того, щоб зробити дзвінок з іншої країни необхідно вводити номер телефону відразу ж в міжнародному форматі.

Перед тим, як їхати за кордон необхідно відразу ж закупитися картами для поповнення мобільного рахунку. Це буде найбільш зручний спосіб, щоб поповнити свій рахунок за кордоном. Якщо карти для поповнення забули купити, то можна буде відвідати офіційний сайт або додаток Мій Лайфселл, де можна буде скористатися функцією поповнення балансу за допомогою кредитної картки.

Коли людина перебувати за кордоном, він також не може користуватися своїм бонусним рахунком. Всі послуги оплачуються тільки основним рахунком.

Підсумок

Така послуга є абсолютно простою для використання. Це дуже зручно, оскільки більше немає потреби вводити різні комбінації, щоб підключити ті чи інші типи послуг. Просто необхідно заздалегідь дізнатися про країну, куди прямуєте і спілкуватися на дуже вигідних умовах навіть за кордоном.

У будь-який момент можна буде відвідати офіційний сайт і більш детально ознайомитися з усіма перевагами та можливостями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector