Резервная сим карта от лайф

“Резервна Sim” від Lifecell – опис, вартість та способи отримання

Досить цікавою пропозицією для користувачів мобільного оператора LifeCell буде можливість скористатися послугою “Резервна Сім”. Це додаткова сім карта, яка випускається до основної. Цю карту людина зможе активувати в будь-який зручний час доби, коли йому буде потрібно. Це буде своєрідний захист від можливості втрати основної сім-карти.

Вартість послуги Резервна Sim

Сколько будет стоить услуга

Резервна сім карта від Лайф, дуже корисна коли ви втратили або десь забули свій телефон, але вам важливо залишатися на зв’язку. Тоді досить просто вставити запасну сімку в інший телефон і ви знову на зв’язку. Це дуже зручно для будь-якого користувача, так як дозволяє не турбуватися про те, що вас будуть шукати, або не зможуть зв’язатися з важливого питання.

Для того, щоб купити таку сім-карту необхідно буде заплатити суму в розмірі 50 гривень. Відмінно підійде людям, які не зможуть легко перейти на інший номер телефону, боячись надати знову незручності своїм близьким і друзям стосовно запам’ятовування нового номера телефону. Та й погодьтеся, обдзвонювати всіх і повідомляти про зміну номера, не дуже зручно.

Як замовити та забрати сімку

Как получить дополнительную симку

Щоб замовити таку послугу можна буде скористатися такими варіантами:

  • здійснити дзвінок в службу підтримки, де в будь-який час досвідчені консультанти зможуть допомогти розв’язувати цю проблеми. Для всіх абонентів Лайфселл дана функція буде абсолютно безкоштовною;
  • подзвонити на спеціальний номер для стаціонарних телефонів (0800205433). Цей дзвінок також буде безкоштовним, якщо відбувався зі стаціонарного телефону;
  • звернутися до найближчого представництва Life.

Зверніть увагу! Після замовлення додаткової sim, отримання її проводитися тільки в сервісних центрах.

Так само слід враховувати той момент, що для активації резервної сім потрібно зробити дзвінок на номер гарячої лінії. Після цього дана сімка буде основною, а стара стане додатковою.

Зверніть увагу! Дзвінки не будуть надходити відразу на 2 sim-карти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector