карта покрытия 3g lifecell

Мапа покриття мобільного інтернету 3g від LifeCell

На сьогодні мобільний інтернет вирішує практично половину справ в повсякденному житті. Це і спілкування в соціальних мережах, і перевірка пошти та питання по роботі. У будь-якому смартфоні, планшеті є доступ до всесвітньої павутини. Питання в тому, як отримати високошвидкісний інтернет на своєму гаджеті? Так, мобільний оператор Лайфсел працює над тим, щоб зробити наше життя набагато яскравішим і цікавішим. Він не стоїть на місці, він не тільки рухається в ногу з часом, але можна сказати обганяє цей час. Тому 3g від lifecell зараз доступний практично кожному.

Для того, щоб користуватися усіма перевагами мобільного інтернету від оператора Лайфсел необхідно добре знати мапу покриття 3G.

Як перевірити мапу покриття

Для того, щоб перевірити покриття у Вашій території необхідно відвідати – mir3g.com.ua, де буде спеціальне поле куди необхідно буде ввести своє місце розташування, або ж позначити його на мапі.

Как проверить карту покрытия

Після цього людині буде наданий вибір мобільних операторів покриття, яких цікавить. Серед цього списку необхідно буде вибрати Лайфсел.

Після того, як все це буде зроблено Вам буде надано результат запиту. І ви будете знати чи є у Вас покриття 3g чи ні.

Де буде 3G від lifecell

На сьогоднішній день, можна з упевненістю сказати, що мапа покриття від мобільного оператора Лайф є однією з найбільших на території України.

Швидкість передачі даних з таким інтернетом сягатиме майже шістдесяти чотирьох мегабіт за одну секунду. Цього буде абсолютно вистачати, щоб дивитися якісні фільми та відео, здійснювати відеодзвінки та інші дії. Звичайно, це набагато краще, ніж старий і дуже повільний 2g інтернет, який на сьогоднішній день майже не використовується.

карта покрытия 3G лайф

Модем Лайф

Модем от лайфа

Саме цей мобільний оператор здатний надати користувачам тільки найцікавіші пропозиції та найбільш вигідні тарифи, на відміну від інших відомих операторів. Для того, щоб максимально насолоджуватися всіма перевагами інтернету можна буде купити модем або роутер.

Для його коректної роботи, досить вставити в нього sim-карту, і насолоджуватися мобільним інтернетом, на будь-якому гаджеті в будинку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Коментарі: 1
  1. Людмила

    Я – вчитель . Працюю дистанційно. Майже кожні 2 дні поповнюю рахунок на 150 гривень. Але продовжую отримувати повідомлення, що додаткові МБ вичерпано. У чому справа? Як бути?

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector