Мой номер и тарифный план

Як подивитися номер на lifecell? Дізнатися назву використовуваного тарифного плану

Таким чином будь-який абонент Лайфселл отримує величезний спектр можливостей для здійснення дзвінків і їх отримання. Однією дуже цікавою можливістю є послуга стосовно номера мобільного телефону і тарифного плану. Завдяки настільки добре продуманій послузі як “Мій номер і тарифний план”, кожна людина зможе в абсолютно зручний для нього час точно дізнатися про свій номер телефону і також тарифний план в онлайн-режимі, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Дізнатися номер і тариф через USSD

как узнать номер и тариф в лайфе

Для абонентів, які з незрозумілих причин не пам’ятають свій номер телефону або просто забули його в непідходящий момент є унікальна можливість дізнатися про нього в онлайн-режимі, скориставшись комбінацією цифр *161# і натиснувши кнопку для здійснення викликів.

Після того, як людина відправив запит на гарячу лінію стосовно необхідної інформації, на екрані мобільного пристрою з’явитися така інформація, що містить номер абонента і також назву тарифного плану. Також там буде і показаний міжнародний формат номера користувача.

Для всіх абонентів мобільного оператора Лайфселл, використання такої послуги буде абсолютно безкоштовним. Користуватися нею можна в будь-який зручний для людини час доби. Або коли виникає необхідність в подібній інформації.

обращение в контакт центр

Для більш детального ознайомлення з послугами та тарифами оператора lifecell відвідайте фірмовий магазин. Якщо Ви захочете поставити запитання особисто, можна звернутись до оператора. Так само вся необхідна інформація є на офіційному сайті.

Через Додаток

Ще одним способом є перегляд через Мій LifeCell.

Для цього потрібно:

  • зайдіть в додаток;
  • перейдіть в розділ “Профіль”;
  • зверху вказано ваш номер телефону;

мой номер в приложении

  • виберіть “Мій тариф”;

мой тариф в приложении

  • доступна інформація про ваш тарифний план.

Звичайно вибір зручного способу, завжди залишається лише за вами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector