Подарунки від LifeCell за поповнення: умови, що можна виграти і правила участі

Люди люблять грати, а вже вигравати й поготів. Тому участь в акціях, які обіцяють великий виграш, є справою цікавою, азартною, і як довели, психологи, добре впливає на самопочуття. Компанія Lifecell пропонує своїм клієнтам отримати частку адреналіну і цілий мішок грошей в акції “Поповнюй і Вигравай”!

Призи в “Поповнюй та вигравай”

призы от лайф за пополнение

Приєднавшись до маркетингової акції “Поповнюй і вигравай” можна розраховувати на виграш у сумі 500 тисяч гривень. Крім головного призу є проміжні призи:

  • один раз на тиждень – 4000;
  • щодня – 1000.

Витрачати кошти нераціонально не доведеться, все гроші підуть на власний рахунок. До того ж можна перевірити та блиснути інтелектуальними здібностями, відповідаючи правильно на питання вікторини.

Умови акції

как участвовать в пополняй и выигрывай

Завдання абонента Lifecell, що став учасником акційного заходу – набрати більшу кількість балів. Тому що на підставі підрахунку бонусів буде обраний переможець: щоденний, тижневий, місячний, головний.

Стати учасником акції та претендувати на виграш може кожен абонент. Але, що досяг віку 18 років і є громадянином України. Обов’язково підключений до оператора Lifecell, баланс якого на момент приєднання перевищує 30 гривень.

Для того щоб приєднатися необхідно підключити акцію:

  • набравши текст смс-повідомлення “GO”;
  • відправивши на номер 388 або 2081.

У відповідь отримавши повідомлення про те, що клієнт підключений до послуги. Доказом тому буде перше питання вікторини з декількома варіантами відповідей, серед яких потрібно вибрати один. Кожна правильна відповідь, відправлений на номер 388 – 20 балів в скарбничку майбутнього переможця.

Правила и сроки акции вигравай

Для того, щоб бали росли, можна поповнювати свій рахунок на певну суму грошей і отримувати винагороду:

  • поклали на рахунок 30 гривень – отримаєте 100 балів;
  • поклали 80 – отримаєте 200.

Дізнатися кількість набраних балів можна, зайшовши в особистий кабінет на офіційному сайті Lifecell.

За можливість участі в акції щодня буде списуватися 2,7 гривні, з урахуванням всіх необхідних зборів. Відправлені повідомлення не тарифікуються.

Правила та терміни акції “Поповнюй і вигравай”

ограничения, сроки акции пополняй и вигравай

Акція проходить з 1.06.2018 по 31.07.2019. Якщо претендент з яких-небудь причин не виконує умови акції – претендувати на приз він не має права.

Коли в абонента, підключеного до вікторини недостатньо грошей на рахунку, йому буде надана інша можливість. А саме – відповісти на питання при оплаті частинами.

Відмовитися від участі

Дано право відмовитися від участі в розіграші 500 000 гривень, достатньо відправити слово STOP на номер 388 або коротку команду *380*0#.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector