lifecell -Тарифный план Льготный

Тарифний план “Пільговий” від lifecell. Необхідний мінімум за мінімальну плату

Дуже цікавою пропозицією для багатьох користувачів мобільного оператора Лайфсел буде – Тариф “Пільговий”. Він допомагає заощадити дуже сильно на мобільного зв’язку по всій території країни. Головною особливістю такого тарифного плану є те, що необхідно купити нову сім-карту.

Як підключити “Пільговий” тариф

подключение к Пільговий тарифу лайф

Для того, щоб почати користуватися цим тарифним планом необхідно придбати нову сім-карту в брендовому магазині від оператора або ж відвідавши відділення Укрпошти. Процес активації в такому випадку буде стандартним, як для всіх. Ціна цього пакета буде приблизно тридцять п’ять гривень. Перший місяць можна буде користуватися безкоштовно.

Головною незручністю тарифу буде тільки те, що необхідно купувати нову сім-карту, що тягне за собою зміну телефонного номера. З одного боку – це не дуже зручно для абонентів, але для оператора – це ще один маркетинговий хід. Який допомагає привернути величезну кількість нових клієнтів від інших мобільних операторів.

Головні умови пакета

особенности использования

За тридцять гривень абсолютно кожен зможе отримати деякі послуги, які будуть доступні для використання мобільного зв’язку протягом 30 днів. Це буде:

  • можливість безлімітного спілкування в мережі Лайфселл;
  • цілих сто хвилин на розмови з іншими користувачами від інших операторів;
  • безкоштовних триста мегабайтів Інтернету;
  • безкоштовних п’ятдесят смс-повідомлень по всій території України.

Зняття абонентської плати відбувається в той же день, коли вперше поповнився рахунок. За кілька днів до закінчення послуг, що надаються на телефон прийде СМС-повідомлення з попередженням про оплату. Що вельми зручно і не потрібно стежити про дату наступного поповнення.

дешевое общение в сети lifecell

Якщо недостатньо коштів, можна замовити пакет послуг на один день. В такому випадку лише за 2 гривні в день можна отримати – безліміт на дзвінки та 3 хвилини на інших операторів. Якщо порівнювати з іншими операторами, то це просто ідеальна пропозиція. Особливо для тих, хто використовує телефон тільки для дзвінків.

Тариф “Пільговий” – один з найдешевших на території України. Він включає максимальну кількість функцій для забезпечення найкращої зв’язку.

Також варто пам’ятати, що така пропозиція з’являється дуже рідко і також дуже швидко зникає. Необхідно користуватися такими унікальними можливостями та не упускати свій шанс на дешевий зв’язок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector