Использование неактивной SIM

Чи можна використовувати неактивну SIM-карту від LifeCell

Що робити якщо у вас є сім карта від LifeCell, яку ви не поповнювали понад рік, і її термін дії закінчився. Неактивну сім-карту, можна активувати повторно, як це зробити і яка вартість розглянемо далі.

Вартість послуги

Ціна такого роду послуги буде складати приблизно п’ятдесяти гривень. Вартість включає в себе всі збори та комісійні. Нічого додатково платити не потрібно.

Як активувати неактивну сімку

Как пользоваться услугой неактивной SIM

Для того, щоб нормально користуватися такою послугою необхідно буде:

  • діючу та цілу сім-карту;
  • необхідно буде відвідати брендовий магазин від мобільного оператора Лайфсел;
  • або зателефонувати на гарячу лінію за номером 5433 (ціна дзвінків буде абсолютно безкоштовною;
  • для всіх абонентів оператора Лайфселл). Це буде безкоштовно, як для мобільних телефонів, так і для стаціонарних. Також необхідно буде дати деяку інформацію стосовно сім-карти, а саме серійний номер, номер мобільного телефону;
  • через деякий час прийде спеціальне смс-повідомлення, яке підтвердить підключення послуги. Щоб оплатити надану послугу – поповніть мобільний рахунок на 50 грн. Якщо на рахунку не буде необхідної суми, то номер відразу ж деактивується. І всі дії потрібно буде провести заново.

Зверніть увагу! Кошти отримані за допомогою переказу балансу, не можуть бути використані для оплати послуги.

Для того, щоб дізнатися серійний номер необхідно буде взяти сам власник картки та там знайти всю необхідну інформацію. Якщо немає можливості встановити старий мобільний телефон, до якого була прикріплена сім-карта, то можна буде просто надати абсолютно новий номер. Він буде обраний випадково.

Альтернативне відновлення

Как восстановить неактивну SIM

Тобто, якщо ви викинули скретч-карту, то відновити номер буде неможливо. В даному випадку можливе відновлення тільки якщо ви пам’ятаєте таку інформацію:

  • суму залишку на рахунку;
  • три номери телефону, з якими найчастіше спілкувалися;
  • та суму останнього поповнення.

Ці дані потрібно надати співробітнику в точці продажу, і співробітник видасть вам нову сімку, але зі старим номером. Послуга так само платна – 50 грн.

Для того, щоб правильно вибрати спосіб відновлення, необхідно розуміти, якою інформацією ви володієте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector