Мобильные платежи от лайф

Мобільні платежі від LifeCell: як користуватися, умови сервісу

Сьогодні увазі читачів хотілося б представити унікальний додаток від мобільного оператора Лайфселл, яке називається – Мобільні платежі. Дана служба призначена для проведення оплати товарів або послуг, за допомогою балансу на мобільному. Це дуже швидко і дуже зручно в наш час.

За допомогою такої послуги можна заплатити за комунальні послуги та навіть поповнити свій ігровий акаунт. Щоб користуватися послугою необхідно мати підключення до інтернету. Операції можна проводити навіть без реєстрації користувача в системі.

Як користуватися цим сервісом

как можно воспользоваться

Щоб забезпечити максимальний рівень проведення кожної операції – буде використаний спеціальний протокол для інформаційної безпеки. Підчас оплати покупки за допомогою телефону, функція буде запитувати одноразові паролі, щоб убезпечити абонента від шахрайства. Паролі будуть приходити на телефон за допомогою смс-повідомлень.

Для того, щоб почати користуватися всіма перевагами цієї пропозиції необхідно буде зайти на спеціальний портал за адресою paycell.lifecell.ua, вибрати необхідну категорію, Після чого ви можете поповнити будь-які послуги або вивести гроші з рахунку на карту.

Мобильные платежи от Лайф

Мобільні платежі – обмеження

Ця пропозиція буде доступно кожному користувачеві мобільного оператора Life (LifeCell). Усі транзакції та операції будуть виконуватися на умовах публічної оферти. Її умови знаходяться на порталі для обслуговування мобільних платежів.

ограничения сервиса

Неможливо буде здійснювати ніякі платежі, якщо на рахунку у користувача буде сума менше, ніж 3 гривні.

Так само є обмеження по сумах які можна виводити:

  • в місяць не більше 14 000 грн;
  • за весь рік не більше 64 000 грн.

Всі операції проводяться в режимі онлайн, з цього це відмінний спосіб швидкого поповнення своїх рахунків або оплати різних послуг.

Звичайно цей спосіб підійде тільки абонентам, які зберігають на своєму рахунку велику кількість грошей. В основному, це корпоративні клієнти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Mobtarify
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector